banner6

Nur Nadir örnek oldu

banner37

İyilik Derneği, Kıbrıs Medya Grubu Kurucu Başkan Yardımcısı Nur Nadir’e toplumsal konularda gösterdiği duyarlılıktan dolayı plaket takdim etti

Nur Nadir örnek oldu
banner151

İyilik Derneği, Kıbrıs Medya Grubu Kurucu Başkan Yardımcısı Nur Nadir’i ziyaret ederek plaket takdim etti.

İhtiyaçlı insanların mağduriyetlerini gidermek, çevreye sahip çıkmak, sanata ve spora gençlerin yönlendirilmesine katkı koymak gibi bir çok önemli görevleri üstlenen İyilik Derneği, İş insanı, Kıbrıs Medya Grubu Kurucu Başkan Yardımcısı Nur Nadir’e yaptığı katkılardan dolayı plaket takdim etti. İyilik Derneği Başkanı Mehmet Güneş ve yönetim kurulu üyeleri tarafından Nur Nadir’e gerçekleştirilen ziyarette, Nadir’in sosyal sorumluluk projelerine gösterdiği duyarlılık ve destekleri nedeniyle teşekkür edildi. Gerek kişi olarak, gerekse kurumda yer verilen haberlerde Nur Nadir’in toplumsal konulara gösterdiği duyarlılığın büyük önem taşıdığını dile getiren Güneş, ziyarette hem derneğin çalışmaları hakkında bilgi verdiklerini hem de ileriki dönemlerde birlikte neler yapabileceklerini konuştuklarını söyledi.

“SORUNLAR DAYANIŞMAYLA AŞILIR”

Toplumun tüm kesimlerinin dayanışma içinde olmasıyla aşılamayacak zorluk olmadığına vurgu yapan Güneş, “Kıbrıs Medya Grubu Kurucu Başkan Yardımcısı Nur Nadir’le yaptığımız görüşmede bu konular hakkında da karşılıklı görüş alışverişinde bulunduk. Nadir, yeni projelerde de her zaman katkı koymaya hazır olduğunu ifade etti. Verdiği destek bizleri  çok mutlu etti” şeklinde konuştu.

“HER KATKI ÖNEMLİ”

Yapılan her katkının, verilen her desteğin dernek adına büyük önem taşıdığının altını çizen Güneş, Nur Nadir’in de toplumsal olaylar karşısında verdiği duyarlı desteklerin anlamlı olduğunu dile getirdi. Görüşmede Nadir’e tüm bu katkılarından dolayı plaket takdim edildi.

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110