banner6

Ocakta eğitim şansını değerlendirin

banner37

Yurt dışında eğitim almak isteyenler için İngiltere dışında da seçeneklerin olduğuna dikkat çeken Ataner Education Group Direktörü Mert Ataner, Avrupa’da eğitim almak isteyenlerin kendilerine başvurmasıyla yeni yılda eğitime başlayabileceklerini kaydetti

Ocakta eğitim şansını değerlendirin
banner99

Erol KANLIADA

Dünya’da en büyük ve tek Global Acente olan Study in UK’in Kıbrıs temsilcisi olmakla birlikte, SI-UK CYPRUS olarak faaliyet gösteren, İngiltere üniversitelerinin resmi temsilcisi ve resmi başvuru merkezi konumunda olan Ataner Education Group direktörü Mert Ataner, Avrupa’da eğitim almak isteyenlerin şubatta üniversiteye başlama şanslarının devam ettiğini kaydetti.

Oxford ve Cambridge Üniversiteleri, İngiltere’nin Top 10 üniversiteleri dâhil diğer saygın ve prestijli üniversitelere başvuruların devam ettiğine dikkat çeken Ataner Education Group’un Kurucu CEO’su ve Kıdemli Eğitim Danışmanı Ahmet Ataner, “ amacımız İngiltere, Avrupa, Amerika, Kanada ve Avustralya’nın en iyi ve en kaliteli üniversitelerine başvurular yapmak” dedi.

Günümüz dünyasındaki teknolojiye bağlı olarak değişmekte olan iş hayatındaki hızlı değişime ayak uydurmak amaçlı çalışmalarına devam ettiklerini açıklayan Ahmet Ataner, “ancak bu hızlı değişime ders müfredatını bilimsel ve hızlı bir şekilde değiştirebilen üniversitelerde eğitim görerek değişime ayak uydurmalıyız” dedi.
Ataner Education Group’un profesyonel ekibi sürekli olarak danışmanlık konusunda İngilizce özel dersler, IELTS konusunda eğitimlere katılırken ve dünyadaki tüm yeni gelişmeleri yakından takip ederek tüm imkânları öğrencilerine sunmaya devam ediyor.
British Council’in acentelik sertifikasına sahip olan Ataner Education Group, dünyanın en prestijli acentelik fuarlarının daimi katılımcısı olmakla birlikte, profesyonel ekip olarak gelişmeleri çok yakından takip ederek öğrencilere sunuyor ve onları geleceğe hazırlayacak olan üniversitelere yönlendirerek gönderiyor.
Kariyer testi hizmetiyle başlayan ve en doğru derslerin seçimi ile devam eden danışmanlık sürecinin her aşamasında öğrenciye uzman desteği veren Ataner Education Group, üniversiteye başvurudan önceki İngilizce seviye tespit sınavı, öğrenciye en iyi ve en uygun alternatif üniversitelerin araştırılarak bulunması, en doğru üniversitenin seçiminde uzman desteği, personal statement, CV ve motivasyon mektubu hazırlığında uzman desteği, akademik referans hazırlığında uzman desteği, başvuru süreci, başvurudan sonra üniversitelerle sıkı iletişim ve işbirliği ile başvurunun takip süreci, yurt başvurusu, student finance loan başvurusu, AB burs başvurusu, postgraduate olan başvurusu ve üniversiteye ve yurda yerleştirme ve mezuniyete kadar destekleme olarak komple hizmet veren ve bu hizmeti dünyadaki en gelişmiş akademik networkle ve üniversitelerle işbirliği içinde yürüterek veren bir Danışmanlık şirketidir.
Ataner Education Group’un Kurucu CEO’su ve Kıdemli Eğitim Danışmanı Ahmet Ataner yaptığı açıklamada, yurtdışı eğitiminde öğrencilerin ihtiyacı olan her türlü desteği profesyonel eğitmenleriyle birlikte verdiklerini, kaliteli ve kişiye özel eğitim felsefesiyle dünya çapındaki liderliğini koruduğunu vurguladı.
Ahmet Ataner, Ataner English Language Merkezi’nde 3 yaşından itibaren İngilizce ile tanışan öğrencilerin teknoloji destekli eğitim ile temiz bir İngiliz aksanı kazandığını ve küçük yaştan itibaren uluslararası sınavlara hazırlanmanın kolaylığını yaşadıklarını belirtti.
Yurtdışı eğitimine gidemeyen veya şu andaki eğitiminden memnun olmayan tüm öğrencilerin 1 yıl daha 2019 Eylül’e kadar beklemesine hiç gerek yok diyen Ahmet Ataner “size özel Ocak 2019 ayında kayıtlarımız ile yurtdışı eğitim hayallerinizi daha fazla ertelemeyin” dedi.

 

“Başarının sırrı, eğitimde erken ve doğru yatırım”
“İngilizceyi öğrencilere sevdiriyor ve öğrencilerimizi özel ilgi ve yakın takiple en iyi seviyeye çıkartıyoruz” diyen Ataner Education Group direktörü Mert Ataner, “öğrencilerimize İngilizceyi sadece öğretmiyor, ana dilleri gibi konuşturuyoruz” dedi.
Mert Ataner, en büyük farklarının İngilizce derslerinde kişiye özel materyaller, az kişilik özel gruplar ve teke tek takviye ile herkese ek yoğunlaşma verip tüm öğrencilerin İngilizceyi sadece öğrenmelerini değil tamamen İngilizceyle yoğrulmalarını sağlamak olduğunu söyledi.
Yurtdışı eğitimine gidemeyen veya şu andaki eğitiminden memnun olmayan tüm öğrencilerin 1 yıl daha 2019 Eylül’e kadar beklemesine hiç gerek olmadığını açıklayan Mert Ataner “sadece size özel Ocak 2019 ayında kayıtlarımız ile yurtdışı eğitim hayallerinizi daha fazla ertelemeyin” diye konuştu.

“Öğrencilerimiz, İngiltere dışında yıllardır gönderdiğim gibi Almanya, Hollanda, İtalya başta olmak üzere birçok diğer Avrupa ülkesinde eğitimlerini kaliteli İngilizce programlarla alabiliyorlar” diyen Mert Ataner, “hizmetlerimiz ve temsilciliklerimiz tüm Avrupa ve ABD, Kanada, Avustralya dâhil kapsıyor” dedi.
Doğu Avrupa (Polonya, Litvanya, Letonya, Slovenya, Ukrayna, ve Slovakya) çok uygun üniversite ücretleriyle tanınmış, onaylı ve üst kalite İngilizce programların da mevcut olduğunu belirten Mert Ataner, “daha farklı eğitim avantajı sunan alternatifler arasında kalite ve markalı firma destekleriyle kurulmuş Dubai, Yeni Zelanda, Rusya ve Malezya’da ki okullar da mevcut” dedi.

Mert Ataner “Ataner Danışmanlık bünyesinde bulunan Ataner English Language Center, Ataner IELTS Training Center, Ataner Junior English olmak üzere İngilizce dil eğitiminde dinamik yapımız ve uluslararası bağlantılarımızdan gelen bilgiyle hizmet verip, teknolojik donanımlı sınıflar ve eğlenceli bir şekilde 3 yaştan başlayarak İngilizce dilini öğretmekle kalmıyor ana dilleri gibi konuşan nesiller yetiştiriyoruz” dedi.
Mert Ataner şöyle devam etti:
“Özel, lisanslı akıllı testimiz olan meslek-kariyer testi ve danışmanlığımız sayesinde sizi dilediğiniz ülke, şehir ve eğitim kurumuna yerleştiriyoruz. İlgili ve uzman danışmanlığımızla sizi yurtdışına giderken yolunuzu açacak olan İngilizce dil eğitiminde de çok yukarılara taşıyoruz” dedi.
 

“Yeni nesil çocukların yenilikçi eğitim beyinleriyle buluşması şart”

Ataner İngilizce Merkezi Eğitim Direktörü Asil Ataner, artık teknolojinin hayatımızın vazgeçilmez bir parçası olduğunu, teknoloji ile bütünleşmiş entegre eğitim vererek çocuklarımızın hem hızla değişen ve gelişen çağımıza küçük yaştan adapte olmalarını hem de İngilizceyi en çok keyif aldıkları aktivitelerle eğlenerek öğrenmelerini sağladıklarını belirtti.

Geleneksel yöntemlerinin son eğitim teknolojilerinin entegre şekilde kullanıldığı İngilizce eğitim programları ile çocuklarımız dünya standartlarında eğitimle İngilizceyi anadilleri gibi konuşabiliyorlar diyen Asil Ataner, “Günümüzde yaşanan hızlı ve önemli teknolojik gelişmelerle insanların yaşama şekli birçok yönden değişmekte ve şekillenmektedir, teknolojinin gelişimine paralel olarak eğitimde teknoloji kullanımının önemi de giderek artmaya başlamıştır” dedi.

“Bahsedilen bu teknolojilere adapte olup yenilikleri takip ederek hızlı bir şekilde uygulamaya koymaktayız” diyen Asil Ataner, “durmadan devam eden bu teknolojik gelişime ayak uydurabilmek ve Kıbrıs eğitimcileri olarak bu gelişimlerin dünyadaki öncüsü olmak hedefi ile araştırmalarımıza ve çalışmalarımıza da devam ediyoruz” dedi.

Şu anda eğitimde teknoloji kullanımı alanında Kıbrıs’ta geliştirilmesi gereken çok nokta olduğuna dikkat çeken Asil Ataner, “teknoloji alanında yapmakta olduğumuz bu yoğun çalışmalarımızla İngilizce eğitiminin teknoloji ile entegre şekilde uygulanması alanında dünyadaki öncülerinden olmaya başlayacağımıza inanıyorum” dedi.

 

Ocak ayında yurtdışındaki üniversiteye gitmek için kayıtlar devam ediyor

Eylül ayını kaçıranlar için endişelenmemesi gerektiğini dile getiren Mert Ataner, “çünkü sınırsız alternatiflerimiz ve eğitimde tam çözüm odaklı sistemimizle sizin yanınızdayız” dedi.

Güncelleme Tarihi: 08 Ekim 2018, 09:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner104