Öğün: Yeni kampüs sayesinde öğrencilere sunduğumuz olanaklar arttı

banner37

Akdeniz Karpaz Üniversitesi (AKÜN) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Nasip Oğün, 2019 yılında faaliyete geçen yeni kampüs sayesinde öğrencilere sundukları olanakları arttırdıklarını ve  bir çok bölümle de YÖK kılavuzunda yer aldıklarını bildirildi

Öğün: Yeni kampüs sayesinde öğrencilere sunduğumuz olanaklar arttı
banner90
banner8

Oğün yazılı açıklamasında, üniversitenin  ön lisans, lisans ve lisans üstü programlarına  2020 – 2021 bahar dönemi için kayıtların başladığını da duyurdu.

banner134
Oğün, özellikle, her geçen gün önemi artan havacılık sektöründe hizmet etmek üzere personel yetiştiren Havacılık Yönetimi, Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği ve Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri  bölümleriyle iş yaşamına değer katacak donanımlı bireylerin yetişmesini hedeflediklerini belirtti.

KKTC UYRUKLU VATANDAŞLARA ÖZEL BUR İMKANI

Program dili İngilizce olan bölümlerde, eğitimin tamamen İngilizce dilinde yapılmasının da mezun öğrencilerin edindiği ileri seviye dil becerileri sayesinde uluslararası alanlarda iş sahibi olmalarını kolaylaştıracağını söyleyen Oğün, KKTC uyruklu vatandaşların özel burs imkanları hakkında bilgi almak için üniversiteyle irtibata geçebileceklerini belirtti.

Güncelleme Tarihi: 26 Temmuz 2020, 12:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75