Oğuz: Hizmet aşkımı UBP Genel Başkanlığı ile taçlandırmak istiyorum

banner37

UBP Genel Başkanlık koltuğuna, Tarım ve Doğal Kaynaklar Bakanı Dursun Oğuz da aday olduğunu duyurdu

Oğuz: Hizmet aşkımı UBP Genel Başkanlığı ile taçlandırmak istiyorum
banner90
banner8

UBP’nin cumhurbaşkanlığı seçiminden zaferle çıktığını ifade eden Dursun Oğuz “Partime olan sevgimi ve vatanıma olan hizmet aşkımı siz değerli üyelerimizin de desteğiyle UBP Genel Başkanlığı ile taçlandırmak istiyorum” dedi.

Dursun Oğuz’un açıklaması ise şöyle:"Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin saygıdeğer halkı ve değerli UBP’liler;

Geleceğe emin adımlarla yürüdüğümüz güzel ve bir o kadarda kritik günler bizi beklemektedir. KKTC siyasetinin amiral gemisi Ulusal Birlik Partisi bir Cumhurbaşkanlığı seçiminden daha zaferle çıkmış ve partimizde yeni bir bayrak değişimi vakti gelmiştir.

UBP’nin şanlı bayrağını daha iyi yerlere taşımak, her UBP’linin olduğu gibi şahsım için de büyük bir onurdur. Partime olan sevgimi ve vatanıma olan hizmet aşkımı siz değerli üyelerimizin de desteğiyle UBP Genel Başkanlığı ile taçlandırmak istiyorum.

Değerli UBP’liler,

Tarım ve Doğal Kaynaklar Bakanlığı dönemimde ülkemizde birçok projeyi hayata geçirdik. Yıllardır dokunulmayan sorunların çözümü ve ülkemize kazandırılması yönünde aktif çalıştık. Birçok alanda ilkleri yaptık. Bugüne kadar ki süreçte sadece yapacağımız sözleri verdik ve yaptık. Tek hedefimiz halkımıza güven vermekti.

Kıbrıs Türk halkının ve UBP’nin kavgaya değil uzlaşıya, kutuplaşmaya değil birlik içinde olmaya ihtiyacı vardır. Bu birliktelikte en büyük gücümüz hür ve başı dik yaşama arzumuz ile Türkiye Cumhuriyetiyle ayrılmaz bütünlüğümüzdür.

banner134
Bakanlık dönemimde olduğu gibi Genel Başkanlığımda da tek amacım sadece ve sadece azimle ve büyük bir inançla çalışmak olacaktır.

Bu duygularla 31 Ekim’de yapılacak olan kurultayımızda UBP Genel Başkanlığına aday olduğumu açıklar, diğer aday arkadaşlarıma da bu kutsal yarışta başarılar dilerim.

Çalışan, üreten, dünyaya kendini ispat edecek tertemiz bir Genel Başkan için siz değerli UBP’lilerin şahsıma vereceğiniz destekten şüphem yoktur.

Saygılarımla,"

UBP G.Mağusa Milletvekili

Tarım ve Doğal Kaynaklar Bakanı

Dursun OĞUZ"

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ergin Özdilek
Ergin Özdilek - 7 ay Önce

Başarılar diliyorum

Feridun kemal
Feridun kemal - 7 ay Önce

Gecmisin, geleceginin teminatidir. Sn. Oguz yolun acik olsun. Iyu ki varsin. Tum UBP ve siyasiler seni ornek almali. Bugun aday olanlar r icin toplum neler neler soyluyor? Senin icin siylenecek laf bulunamiyor. Soylesiler bakalim? .soyleyemezler. tek birsey soyleyebilirler, TC'Lidir diye. 3-5,yasinda bu ulkeye gelen K.K.T.C.lidir be arkadaslar. Gerisi teferruat

SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75