Oksijen tüpü patladı! Bir görevli yaralandı

banner37

Oksijen tüpü patladı! Bir görevli yaralandı
banner90
banner99

Polis Basın Subaylığı’ndan edinilen bilgiye göre, bu gece saat 21.45 sıralarında,  Lefkoşa Dr Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi Ayaktan Tanı Merkezi’nde, servis görevlisi olarak çalışan Tugay Gök (E-25), bir hastanın biten oksijen tüpünü değişmeye çalıştığı sırada, dolu tüpten sızan oksijenin parlaması neticesinde yüzünden ve kolundan hafif şekilde yaralandı. Olay esnasında patlamanın da meydana geldiği öğrenildi.

banner134
Bahse konu şahıs Lefkoşa Dr Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesinde yapılan tedavisinin ardından müşahede altına alınmıştır.

Güncelleme Tarihi: 08 Ağustos 2019, 00:13
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mustafa özmen
Mustafa özmen - 1 yıl Önce

Tüpün patlamasının ardından yangın çıkıyor.. Yaralanan personelin yüzünün yandığı ve bir gözünü kaybettiği söyleniyor? Koca hastanede yangın personeli yok görevlilerde hastaneyi bırakıp dışarı kaçıyor.. Yatar hastalar Allaha emanet! Odadan kendi imkanları veya refakatçileri tarafından çıkabilenler çıkıyor ve çıkarken yaralanıyorlar! Bu gelişmelerden söz eden yok? Tüp neden patladı, tüpü tedarik eden firma hakkında soruşturma açıldı mı? Bütün bu yaşananlardan sonra; olay yaşandı bitti kalan sağlar bizimdir ????????????

banner140
SIRADAKİ HABER

banner75