Oltalar, balon balıkları için atıldı

KKTC Avcılık Federasyonu tarafından dün Karaoğlanoğlu’nda gerçekleştirilen tekneden olta ile balon balığı avı müsabakası oldukça ilgi gördü

Oltalar, balon balıkları için atıldı
  • 02 Temmuz 2018, Pazartesi 9:57

KKTC Avcılık Federasyonu’nun faaliyet programında yer alan Karaoğlanoğlu Tekneden Olta ile Balon Balığı Avı Müsabakası dün gerçekleştirildi.

Oldukça ilgi gören ve 37 teknenin katıldığı müsabaka Karaoğlanoğlu Balıkçı Barınağı’nda yapıldı.

Etkinliğe yarışmacılar yanında Karaoğlanoğlu halkı da ilgi gösterirken, Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanlığı Müsteşarı Kemal Bağzıbağlı da ödül törenine katıldı.

A ve B olmak üzere iki kategoride düzenlenen yarışmada, dereceye giren takım ve isimler şöyle:

 

A kategorisinde:

1- Gazimağusa Avcılık ve Atıcılık Kulübü (Aytaç Ozanalp, Yaşar Ozanalp, İbrahim Üstüner)

2- Karaoğlanoğlu Avcılık, Atıcılık ve Balıkçılık Derneği (Ecevit Çaka, Gökhan Buluter)

3- Lefke Avcılık ve Atıcılık Birliği (Salih Dalgıç, Ömer Oruç, Doğan Güneş)

 

A kategorisinde en büyük balık:

Ecevit Çaka (3.818 P.)

 

B kategorisinde:

1- Gazimağusa Avcılık ve Atıcılık Birliği (Cihat Ray, Mehmet Antel, Nasır Antel)

2- Karaoğlanoğlu Avcılık Atıcılık ve Balıkçılık Derneği (Münür Şonya, Emre Keleş, Salih Günhan)

3- Karaoğlanoğlu Avcılık Atıcılık ve Balıkçılık Derneği (Ertuğ Kutay, Gökhan Ulaş, Talat Özyeşer)

 

B kategorisinde en büyük balık:

Münür Şonya (1.892 P.)

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

YAZARLAR

tümü
    Takımlar O G B M Av P
1 TÜRK OCAĞI LİMASOL 1 1 0 0 2 3
2 ÇETİNKAYA TSK 1 1 0 0 1 3
3 CİHANGİR GSK 1 0 1 0 0 1
4 KÜÇÜK KAYMAKLI TSK 1 0 1 0 0 1
5 GENÇLİK GÜCÜ TSK 1 0 1 0 0 1
6 L. GENÇLER BİRLİĞİ SK 1 0 1 0 0 1
7 BİNATLI YSK 0 0 0 0 0 0
8 ESENTEPE KKSK 0 0 0 0 0 0
9 GİRNE HALK EVİ 0 0 0 0 0 0
10 GÖNYELİ SK 0 0 0 0 0 0
11 LEFKE TSK 0 0 0 0 0 0
12 MAĞUSA TÜRK GÜCÜ 0 0 0 0 0 0
13 MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK 0 0 0 0 0 0
14 YENİCAMİ AK 0 0 0 0 0 0
15 BAF ÜLKÜ YURDU 1 0 0 1 -1 0
16 DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK 1 0 0 1 -2 0
yukarı çık