Ölümden döndü

banner37

Yılmazköy’de avlanan 32 yaşındaki Hüseyin Kondoz, dere kenarında yürürken yaklaşık 5 metre derinliğindeki içi su dolu kuyuya düştü; ekipler Kondoz’u kısa sürede kuyudan çıkarmayı başardı

Ölümden döndü
banner90
banner8

AV TÜFEĞİ İLE BİRLİKTE KUYUYA DÜŞTÜ… Yılmazköy’de arkadaşlarıyla birlikte avlanmaya çıkan 32 yaşındaki Hüseyin Kondoz, üstü palet ve otlarla kapalı kuyuyu fark etmeyince yaklaşık 5 metre derinliğindeki kuyuya av tüfeği ile birlikte düştü. Polis, itfaiye ve askerin çabalarıyla güçlükle kuyudan çıkarılan Kondoz’un şans eseri burnu bile kanamadı.

Serap ŞAHİN

Yılmazköy’de dün ava çıkan 32 yaşındaki Hüseyin Kondoz, dere kenarında yürürken, üstü paletle kapatılmış ve otlardan görünmeyen, yaklaşık 5 metre derinliğinde içi su dolu kuyuya av tüfeği ile birlikte düştü.

Kondoz’un kuyuya düşmesiyle korku dolu anlar yaşayan avcı arkadaşları polisi arayarak yardım istedi.

İhbar üzerine kısa sürede olay mahalline ulaşan Alayköy Polis Karakolu ekibi, itfaiye ve askeri personelin yardımıyla kuyudan çıkarılan Kondoz’un şans eseri burnu bile kanamadı.

Polis, Kondoz’u kuyudan çıkardıktan sonra, kuyuda kalan av tüfeğini de çıkardı.

banner134
Av sezonunun açılmasıyla birlikte, avın ilk günü yağan sağanak yağmur avcıları zora soktu.

Polis olayla ilgili açıklama yaptı

Öte yandan Polis Basın Subaylığı’ndan edinilen bilgiye göre, olay dün saat 14.45’te meydana geldi.

Yılmazköy petrol istasyonunun doğu kısmında avlamakta olan Hüseyin Kondoz, dere yatağı kenarında yürüdüğü sırada, ağzı kuru otlardan dolayı görünmeyen içinde su bulunan yaklaşık 4,5-5 metre derinliğindeki kuyuya düştü.

Hüseyin Kondoz, olay yerine giden polis, itfaiye ve askerî personelin yardımıyla düşmüş olduğu kuyudan çıkarıldı.

Söz konusu şahsın sağlık durumunun kontrol edilmesi ve iyi olduğunun anlaşılması üzerine kuyu içerisinde kalan Hüseyin Kondoz’a ait av tüfeği de polis tarafından kuyudan çıkarıldı.

Polisin olayla ilgili soruşturması sürüyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75