banner6

Ölümden döndüler

banner37

Erülkü Süpermarket yakınlarında önceki gece meydana gelen trafik kazasında 3 kişi yaralandı

Ölümden döndüler
banner8

Doğan SAMER

ÖNÜNDEKİ ARACA ÇARPTI… Mehmet Vural isimli 26 yaşındaki sürücü yönetimindeki EF 447 plakalı araçla Lefkoşa-Gazimağusa anayolunda seyrederken, Erülkü Süpermarket yakınlarında önünde gitmekte olan Hatice Aragül’ün kullanımındaki RK 409 plakalı araca arkadan çarptı. Kaza sonucu her iki aracın sürücüsünün yanında RK 409 plakalı araçta yolcu olarak bulunan Nezire Örü yaralandı.

Lefkoşa-Gazimağusa anayolu üzerindeki Erülkü Süpermarket önlerinde, önceki gece meydana gelen trafik kazasında 3 kişi yaralandı. Adeta hurdaya dönen araçlarda bulunan 3 kişi kazadan yaralı olarak kurtuldu.

Yaralılar, kaldırıldıkları Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’nde tedavi altına alındı.

Kazaya karışan araçlardan birinin benzin kaçırması nedeniyle Lefkoşa İtfaiye Şubesi’nden bir ekip de bölgeye giderek, yola dökülen benzini bertaraf etti.

Arkadan çarptı

Polis Basın Subaylığı’ndan verilen bilgiye göre kaza, saat 23.45’te meydana geldi.

Erülkü Süpermarket önlerinde, 26 yaşındaki Mehmet Vural, yönetimindeki EF 447 plakalı araçla seyrettiği sırada, yine aynı istikamete seyretmekte olan 60 yaşındaki Hatice Aragül’ün kullanımında bulunan RK 409 plakalı aracın arka kısmına çarptı.

banner134

Kaza sonucu yaralan EF 447 plakalı aracın sürücüsü Mehmet Vural, RK 409 plakalı aracın sürücüsü Hatice Aragül ve aynı araçta yolcu olarak bulunan Nezire Örü, Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88