banner6

Ölümüne saldırdılar

banner37

İskele’de bir işçi lojmanında çıkan kavgada İ.K. ve M.K., A.E.’nin koğuşuna gidip, ciddi şekilde darp etti ve kesici aletle göğsünden yaraladı

Ölümüne saldırdılar
banner99

Ayşe BULUT
İskele’de bir işçi lojmanında çıkan kavgada, zanlılar İ.K. ve M.K.,  husumetli oldukları A.E.’nin koğuşuna gidip, ciddi şekilde darp etti ve kesici aletle göğsünden yaraladı.

“Ciddi darp” ve “Yaralama suçlamalarıyla tutuklanan iki kişi, dün İskele Kaza Mahkemesi’ne çıkarıldı. Yargıç Nil Çelikler’in huzurunda görüşülen davada KKTC Başsavcılığı adına savcı Ayşe Kaymak, tanık olarak polis memuru Ercan Kunduracı’yı dinletti. 

Mahkemede yeminli şahadet veren Kunduracı,21.11.2021 tarihinde 21.30 raddelerinde İskele Ergazi Kavşağı üzerinde bulunan Sezar Blu inşaat şirketinin lojmanları içerisinde zanlı 1 İ.K. ve zanlı 2 M.K.’nin daha önceden aralarında ailevi problemlerden dolayı husumet bulunan A.E.’nin koğuşuna girerek, müştekinin vücudunun muhtelif yerlerine vurarak, ciddi darp ettiklerini belirtti.

Kunduracı, iki zanlının, müştekiyi henüz tespit edilemeyen kesici bir cisimle göğsünün üst kısmında üç santim derin kesik yaparak yaralama suçunu işlediklerini kaydetti.

Zanlıların aynı gün derdest emri gereği tutuklandıklarını ve meseleyle ilgili olarak soruşturmanın yeni başladığını belirten Kunduracı, olayla ilgili emare alınan bir adet üzerinde kan lekesi olan cam şişesi kırığı üzerinde inceleme yapılacağına vurgu yaptı. 

banner134

Kunduracı, olay yerindeki görgü şahitlerinden alınması gereken ifadeler de olduğunu belirtip, zanlıların 3 gün süreyle poliste tutuklu kalmasını talep etti.
Yargıç Nil Çelikler, talebi onayladı.

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner104