Önce çarptı, sonra takla attı

banner37

Girne’de Semih Sancar Caddesi üzerinde dün sabahın ilk saatlerinde meydana gelen kaza yürekleri ağızlara getirirken, son zamanlarda şehir içinde aşırı sürat moda haline geldi

banner87
Önce çarptı, sonra takla attı
banner90
banner8

Ahmet KARAGÖZLÜ

Girne’de Semih Sancar Caddesi üzerinde dün sabah 00.20 sıralarında meydana gelen kaza yürekleri ağızlara getirirken, kazada şans eseri can kaybı yaşanmadı. Ancak KKTC genelinde son zamanlarda sık sık meydana gelen ve şehir içinde moda haline gelen aşırı sürate yeni bir örnek olan kazada büyük maddi zarar meydana geldi.

Kaza, 56 yaşındaki Hüseyin Köksoy yönetimindeki NL 254 plakalı aracın aşırı sürat ve dikkatsize seyretmesi sonucu, direksiyon hakimiyetini kaybetmesiyle yolun sağına geçip, o esnada karşı istikametten gelen 49 yaşındaki Mehmet Barut yönetiminde bulunan TGP 699 plakalı taksinin ile çarpışması sonucu meydana geldi.

Kaza sonucu hafif şekilde yaralan her iki araç sürücüsü ile NL 254 plakalı araçta yolcu olarak bulunan 48 yaşındaki Nadir Köseoğluları, önce Girne Dr Akçiçek Hastanesi’ne, ardından da Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’ne kaldırılıp müşahede altına alındı.

Park halinde duran araca çarptı

Öte yandan, Girne’de Uğur Mumcu Caddesi üzerinde de dün sabah 01.20 sıralarında 192 promil alkol tesiri altında olan Aytaç Yavuz park halinde duran bir araca çarptı.

Kaza, 36 yaşındaki Yavuz’un yönetimindeki GU 474 plakalı salon araçla, kısmen yol, kısmen kaldırım üzerinde park halinde olan 29 yaşındaki Ahmet Sarıkılıç’a ait olan PK 277 plakalı aracın sol ön kısmına çarpması sonucunda gerçekleşti.

Kaza sonucu hafif şekilde yaralanan Aytaç Yavuz, Girne Dr Akçiçek Hastanesi’nde müşahede altına alındı.

Güncelleme Tarihi: 29 Mayıs 2018, 08:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75