banner6

Önce orta refüje sonra da aydınlatma direğine çarptı

banner37

Önce orta refüje sonra da  aydınlatma direğine çarptı
banner150 banner151 banner143

Erol KANLIADA

   Başkent Lefkoşa’da “Citroen Işıkları” olarak bilinen bölgede dün gece direksiyon hakimiyeti kaybedilen araç yoldan çıktı; önce orta refüje daha sonra da aydınlatma direğine çarptı.

   Polis Basın Subaylığı’ndan verilen bilgiye göre kaza, saat 00.25 raddelerinde meydana geldi.

   Lefkoşa’da Mehmet Akif Caddesi boyunca HY 999 plakalı Jeep aracı kuzey istikametine doğru kullanan 18 yaşındaki Deniz Yüksekbaş, Osman Örek Caddesi kavşağına dikkatsiz bir şekilde giriş yapması sonucunda direksiyon hakimiyetini kaybederek orta refüj içerisindeki KIB-TEK’e ait sokak aydınlatma direğine çarptı; daha sonra da kontrolsüz bir şekilde tekrar yol içerisine girerek ön kısmı geldiği istikamete dönüp durdu.

   Kaza sonucunda hafif bir şekilde yaralanan araç sürücüsü ile aynı araçta yolcu olarak bulunan 19 yaşındaki Selvihan Dural, kendi imkanlarıyla gittikleri Gönyeli Kolan Hastanesi’nde yapılan ilk yardım tedavilerinden sonra taburcu edildi.

Hurma ağacına vurdu

   Öte yandan Lefkoşa’da dün gece Abdi İpekci Caddesi’nde de kaza meydana geldi. Direksiyon hakimiyetini kaybeden sürücü yoldan çıkarak hurma ağacına çarptı.

   Polis Basın Subaylığı’ndan verilen bilgiye göre kaza, saat 00.30 raddelerinde meydana geldi.

   Kaza, HE 161 plakalı salon aracı dikkatsiz bir şekilde kullanan 23 yaşındaki Eyüp Üzüm’ün, yol üzerindeki bir işletmenin önünde direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucunda kaldırım üzerinde bulunan hurma ağacına çarpması sonucu gerçekleşti.

   Kaza sonucunda araçta yolcu olarak bulunan ve hafif şekilde yaralanan 44 yaşındaki Ayşe Özmüezzin, kaldırıldığı Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’nde yapılan ilk yardım tedavisinin ardından taburcu edildi.

   Polis, her iki kazayla ilgili soruşturma başlattı.

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110