banner6

'Önemli olan ülke birliği, bütünlüğü ve dayanışması'

banner37

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Ersan Saner’in Ramazan Bayramı kapsamında bakanlığa bağlı daire ve kurumlara ziyaretleri sürüyor.

'Önemli olan ülke birliği, bütünlüğü ve dayanışması'
banner151 banner143

Dün Güzelyurt ve Lefke bölgesi daire ve kurumlarını ziyaret eden Saner, bugün de sırasıyla Gazimağusa’da İrfan Nadir 18 Yaşüstü Engelli Rehabilitasyon Merkezi, Girne 18 Yaşüstü Engelli Rehabilitasyon Merkezi ve Lapta Huzur Evi’ne ziyaret gerçekleştirerek, engelli ve yaşlıların bayramlarını kutladı, hediyeler verdi.

Bakan Saner’e ziyaretlerde bakanlık Müsteşarı Ercin Tekakpınar, Sosyal Hizmetler Dairesi Müdürü Aydan Başkurt ile bakanlık yetkilileri eşlik etti.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Ersan Saner, Sosyal Hizmetler Dairesi’ne bağlı Lapta Huzur Evi’ne gerçekleştirdiği ziyarette, basına açıklamalarda bulundu.

Saner: Önemli olan ülke birliği, bütünlüğü ve dayanışması

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Ersan Saner, Ramazan Bayramı kapsamında gerçekleşen  ziyaretlerde, gerek bakanlık gerekse çalışanlar ile bakmakta yükümlü oldukları 18 yaş üstü engelli çocuklar ve Lapta Huzur Evi yaşlılarının bayramlarını kutladıklarını  belirterek, ziyaretlerde hediyeler verdiklerini söyledi.

Bayramların Müslüman dünyası için önemli olduğunu ifade eden Saner, 2 gün sonra kutlayacakları Ramazan Bayramı’nda önemli olan hususun; ülke birliği, bütünlüğü ve dayanışması olduğunu kaydetti.

Yaşlılara sağlıklı uzun ömürler dileyen Saner, tüm vatandaşların Ramazan Bayramı’nı kutladı.

Güncelleme Tarihi: 22 Haziran 2017, 15:33
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104