Online sipariş verilebilecek

banner37

DEVPA Süpermarket, ülkemizi etkisi altına alan Koronavirüs salgını nedeniyle sipariş listeli alışveriş imkanı sağlama kararı aldı

banner87
Online sipariş verilebilecek
banner90
banner8

DEVPA Süpermarket, ülkemizi etkisi altına alan ve kaos ortamı yaratan Koronavirüs salgını nedeniyle, hem kaosu biraz daha azaltmak hem de vatandaşların kalabalık ortamda daha az süre geçirmesini sağlamak amacıyla sipariş listeli alışveriş imkanı sağlama kararı aldı.

DEVPA Süpermarket, sosyal medya hesabı üzerinden açıklamada bulunarak, süpermarketin kapanmayacağını, süpermarketin +905338267140 numaralı WhatsApp hattı üzerinden sipariş alacağını ve alınan siparişlerin, siparişin verildiği tarihin ertesi gününde alınabileceğini açıkladı.

DEVPA Süpermarket’in sosyal medyada paylaştığı koşullarda Gönyeli-Hamitköy çevresinden 200 TL üstü alışverişlerin evlere servis edileceği bilgisi de yer alıyor.

DEVPA Süpermarket’in paylaştığı koşulların tamamı şu şekilde:

“08.00-13.00 arası siparişleriniz alınacaktır. Saat 13.00’den sonraki siparişler ertesi günü gelecektir. 14.00-18.00 arası siparişler dağıtılacaktır.

Ödemeler kredi kartı veya nakit yapılabilir. Hem hijyen açısından hem de kapıda daha az oyalanma olması için tercihimiz kredi kartı olacaktır.

Siparişleriniz isim soy ismi, liste olarak istediğiniz markalar ile sadece mesaj yolu ile WhatsApp hattımızdan alınacaktır.

Yarım saat-1 saat içerisinde istediğiniz ürünler fiyatları ve elimizde olup olmadığı bilgisi ile yanıtlanacaktır.

Elimizde olmayan ürünler için alternatifler sunulacaktır.

Son halini revize ederek uygun bulduğunuz ürünleri listeleyerek bize yine mesaj olarak atmanız gerekmektedir.

Son revize edilmiş listeniz ile Google Maps’ten yazdığımızda bulunacak adresinizi veya bulunduğunuz evin paylaşımı gerekecektir.

Sipariş alımı Gönyeli-Hamitköy sınırı içinde olup 350 TL den fazla tutan siparişlerde kargo ücreti (8 TL) ücretsiz olacaktır.

Beklenmedik kapasite dışı bir ilgi olursa ilk sipariş listenizi attıktan sonra 15 dakika içerisinde müsait olmadığımız bildirilecektir.

Bu uygulamamız 16-22 Mart 2020 tarihleri arasında sürecektir. Gerekli bir uzatma halinde bilgisi verilecektir.

Tüm müşterilerimizin bilmesini isteriz ki, böyle bir kararı maalesef beklenmedik sıra dışı doğal etkenlerden dolayı aldık. Biraz hazırlıksız olduğumuzu belirterek bir kusurumuz olursa şimdiden affetmenizi dileriz”.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75