Önündeki araca ve elektrik direğine çarpıp, devrildi

banner37

Girne-Esentepe anayolunda önündeki araçları geçmeye çalışan araç trafik kazasına yol açtı

Önündeki araca ve elektrik direğine çarpıp, devrildi
banner90
banner8

Erol KANLIADA

HASARLA ATLATILDI… Esentepe’ye doğru seyreden ve önündeki araçları geçmeye çalışan Mehmet Ali Kaplan’ın yönetimindeki NR 832 plakalı araç, önce önünde aynı istikamette seyreden ve sağa dönüşe geçen Batuhan Mülazimoğlu’nun yönetimindeki ZPV 153 plakalı araca, ardından da yol kenarındaki elektrik direğine çarparak sol yan kısının üzerine devrildi. Herhangi bir can kaybı veya yaralanmanın olmadığı kaza hasarla atlatıldı.

Girne-Esentepe anayolu üzerinde, iki aracın karıştığı bir trafik kazası meydana geldi. Önünde aynı istikamette seyreden araçları geçmeye çalışan sürücü, kazaya neden oldu. Kaza sonucu kimsenin burnunun bile kanamaması sevindirdi.

Polis Basın Subaylığı’ndan edinilen bilgiye göre kaza, dün saat 16.00’da meydana geldi.

banner134
29 yaşındaki Mehmet Ali Kaplan, yönetimindeki NR 832 plakalı araç ile Esentepe istikametine doğru seyrettiği sırada, Teknecik Elektrik Santrali önlerine geldiğinde, önünde aynı istikamete doğru seyreden araçları geçmeye çalışırken, o esnada önünde aynı istikamete doğru seyreden ve sağa dönüşe geçen 21 yaşındaki Batuhan Mülazimoğlu yönetimindeki ZPV 153 plakalı araca çarptı.

Çarpmanın etkisiyle kontrolsüz bir şekilde savrulan NR 832 plakalı araç yolun solundan çıkarak elektrik direğine çarpıp sol yan kısmı üzerine devrildi.

Kaza sonunu yaralanan olmadı. Polis, kazayla ilgili soruşturma başlattı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75