Onurlu bir yaşam için mücadele veriyoruz

banner37

Lefkoşa Merkez ve Girne Liman Lions Kulüpleri’nin bu ayki şeref konuğu KIBRIS Medya Grubu Kurucu Başkan Yardımcısı Nur Nadir oldu. Nadir, “Toplumdaki Güzel Yürekli İnsanların Başarıları” konulu söyleşide konuştu:

Onurlu bir yaşam için  mücadele veriyoruz
banner90
banner99

   Lefkoşa Merkez ve Girne Liman Lions Kulüpleri bu ayki toplantısını ve söyleşi programını önceki akşam gerçekleştirdi.

   Toplantının bu ayki şeref konuğu KIBRIS Medya Grubu Kurucu Başkan Yardımcısı Nur Nadir oldu.

   Pervin Gürler’in Lefkoşa Merkez Lions Kulübü Başkanlığı görevini 1 Temmuz 2020 itibariyle devralmasının ardından kulüp, hem ilk toplantısını yaptı hem de ilk konuğunu ağırladı.

   Merit Lefkoşa’da gerçekleştirilen toplantının açılışında, Lions genel kuralı okundu, konukların takdimi yapıldı, törel ilkelerin dile getirildi, geçen ayın özeti ve federasyondan haberler bilgiye getirildi.

   Toplantı, teşekkür belgeleri ve plaket takdimiyle son buldu.

banner134
Nadir: Üreten ama karşılığını alamayan bir halk var

   Gecenin şeref konuğu olan KIBRIS Medya Grubu Kurucu Başkan Yardımcısı Nur Nadir, “Toplumdaki Güzel Yürekli İnsanların Başarıları” konulu söyleşide konuştu, soruları yanıtladı.

   Nadir, konuşmasında KIBRIS Medya Grubu’nun çalışmaları hakkında kısa bir bilgi verdikten sonra ülke gündemine ilişkin konuştu.

   Ülkemizde onurlu bir yaşam için mücadele verildiğini vurgulayan Nadir, üreten ama karşılığını alamayan bir halk olduğunu belirtti.

   Nadir, pandemi sürecinde yaşanan zorlukların ülke ekonomisinde üretimin ne kadar önemli olduğunu bir kez daha gözler önüne serdiğinin altını çizerek, “Toplumumuzda birçok güzel iş başarmış, yatırım yapmış, yardıma muhtaç olan, onlar açken kendi tok yatmayan insanlarımız var. Bu insanların daha da artması için herkes el birliğiyle çalışmalı. Üretimi desteklemeliyiz ki, ülkemiz de ekonomik olarak kalkınsın. Siyasetteki çalkantıların, güzel yürekli insanların, güzel işler yapmasını engellemesine izin verilmemeli” dedi.

Güncelleme Tarihi: 13 Ağustos 2020, 10:56
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner75