“Otelimizde yapılan testlerde benim testim pozitif çıktı”

banner37

“Otelimizde yapılan testlerde benim testim pozitif çıktı”
banner90
banner99

Merit Lefkoşa Müdürü Mine Gürses corona Covid-19 testinin pozitif çıktığını duyurdu.

Gürses sosyal medyadan yaptığı paylaşımda “Dün otelimizde yapılan testlerde benim testim pozitif çıktı. Şu anda karantina yurdundayım.” dedi.

Gürses’in açıklaması şu şekilde:

“ÖZELLİKLE MERİTLERLE UYUYUP SABAH KALKINCA ACABA MERİTLER ALEYHİNDE NE BULUP YAZARIM , NASIL KARALARIM DİYE DÜŞÜNEN İSMİ LAZIM DEĞİLLERE DUYURUMDUR.

Dün otelimizde yapılan testlerde benim testim pozitif çıktı. Şu anda karantina yurdundayım. Burada bir sürü insan var.

Ben çok iyiyim. Hiçbir semptom yok. Tabii ki gereken yapılacaktı. Bundan kaçış yok.

banner134
Otelin tüm personeli testten geçti.

Diğer bir konu Değerli Mutfak Şefimiz Çetin Dirier Aralık 2019 dan bu yana iltihaplı eklem romatizmas dolayısıyla hastaydı. Dr. Burhan Nalbantoğlu ve Girne Kamiloğlu hastanesinde günlerce yoğun bakımda yattı. Ailesinin isteği üzerine üç ay önce Mersin Devlet Hastahanesine Ambulans uçakla götürüldü. Maalesef iltihap böbreklere ve kalbe zarar verdiği için kurtulamadı. Corona ile uzaktan yakından ilgisi yok . Bu konuda teyid almak isteyenler bu hastanelerden alabilirler.

Oğlum Kerem Gürses bugün anjiyo olacaktı. Ama benim testim pozitif çıkunca , geçen hafta hastaneye birliktr gittiğimiz için oğlumun da anjiyosu ve kalp ameliyatı ertelendi maalesef.

O da evinde izolasyona girdi. Tedbir amaçlı olarak. Ailemizin de karantinaya alındığı filan yok. Kuyruklu yalan.

Merit Lefkoşa kapanıyor mu diye haber yapanlar? Neden kapansın. Sağlık bakanlığı tüm personele test yaptı. Sorun oradan öğrenin. Benimle birlikte bir çocuğumuz daha pozitif. O ve yakın temaslıları da karantina altına alındı. Biz oarmağımızın arkasına saklanmıyoruz. Başımız dik yaşıyoruz.

Uğraşa uğraşa yoruldunuz Meritlerle. Biraz dinlenin be. Binlerce insanın ekmeğiyle oynamaktan vaz geçin.

Bizler bu toplum için çalışmaktan, yardımcı olmaktan başja bir şey yapmıyoruz. Hepimiz ekmeğimizin peşindeyiz. Sorup sormadan, araştırmadan yazıp duruyorsunuz.

Yetti be.”

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ozan
Ozan - 3 hafta Önce

Deyze deyzeeeee sen iyi misin orda tek mi çalışıyorsun, kaç müşteri ile aynı ortamda bulundun , bugün olmaz yarın çıkar diğerlerinde de corona

Yıldırım GÖÇER
Yıldırım GÖÇER - 3 hafta Önce

Geçmiş olsun.Rabbim şifa versin.

banner140
SIRADAKİ HABER

banner75