Otobüs durağı ayakta zor duruyor

banner37

Lefkoşa Dr. Fazıl Küçük Bulvarı üzerinde bulunan ve KIBRIS Medya Grubu’nun karşısındaki otobüs durağı, bilinmeyen kişilerce hasara uğratıldı

banner87
Otobüs durağı ayakta zor duruyor
banner90
banner8

POLİS SORUŞTURMA BAŞLATTI… Otobüs durağının 19-20 Şubat tarihleri arasında hasara uğratıldığı sanılırken, polis olayın fail ya da faillerinin bulunması için soruşturma başlattı ve bölgedeki işyerlerinin güvenlik kameralarının görüntülerini incelemeye aldı.

Ahmet UÇAR

banner134
Lefkoşa Dr. Fazıl Küçük Bulvarı üzerinde bulunan ve KIBRIS Medya Grubu’nun karşısındaki otobüs durağı, kimliği bilinmeyen kişi ya da kişiler tarafından hasara uğratılarak, kullanılamaz hale getirildi.


Söz konusu durağın camlarının kırılıp, direklerinin de eğilmiş olması akıllara kontrolden çıkan bir aracın durağa çarptığını getirse de, sorumsuz kişi ya da kişiler tarafından kasten zarar vermiş olabileceği ihtimali de bulunuyor.


Durağın halini görenler, bu durağı özellikle üniversite öğrencilerinin kullandığını belirterek, zarar verenlerin biran önce bulunmasını ve durağın eski haline getirilmesini istedi.


Vatandaşlar, “bu soğukta, bu yağmurda öğrenci veya diğer kişilerin otobüs beklerken sığınabileceği tek yer olan durak bir an önce eski haline getirilmeli” dedi.


Otobüs durağının 19-20 Şubat tarihleri arasında hasara uğratıldığı sanılırken, polis olayın fail ya da faillerinin bulunması için soruşturma başlattı ve bölgedeki işyerlerinin güvenlik kameralarının görüntülerini incelemeye aldı.

Güncelleme Tarihi: 25 Şubat 2020, 18:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75