Özellikle TIR’lar didik didik edildi

banner37

PGM Narkotik ve Kaçakçılığı Önleme Müdürlüğü ile Gazimağusa Polis Müdürlüğü ekipleri, dün Gazimağusa Limanı’na gelen yük gemilerinde kapsamlı arama yaptı

Özellikle TIR’lar didik didik edildi
banner90
banner99

Sedef BOŞNAK

GÜMRÜK MEMURLARI DA KATILDI… Yasadışı göçmen, kaçak eşya, uyuşturucu gibi suç unsurlarının ülkeye girişini önlemek için Gazimağusa Limanı’nda gerçekleştirilen dünkü aramalara gümrük memurları da katıldı. Polis ve gümrük memurlarından oluşan ekipler, dün gemilerdeki onlarca TIR araç ve konteynırları didik didik aradı.

banner134
Gazimağusa Limanı’nda, PGM Narkotik ve Kaçakçılığı Önleme Müdürlüğü ile Gazimağusa Polis Müdürlüğü’ne bağlı Cürümleri Önleme Şubesi (CÖŞ) ve Siyasi Şube ekipleri, dün gümrük memurlarının da katılımıyla Gazimağusa Limanı’na gelen yük gemilerinde kapsamlı bir arama gerçekleştirdi.

Ekipler, ülkenin en büyük ulaşım kapısı olan Gazimağusa Limanı’na gelen biri İngiltere, 3’ü de Türkiye’den olan 4 yük gemisindeki onlarca TIR aracı ve konteynırları didik didik aradı.

Yasadışı göçmen, kaçak eşya, uyuşturucu gibi suç unsurlarının arandığı dünkü aramalarda kanunsuz herhangi bir şeye rastlanmadığı öğrenilirken, aramaların bugün de devam edeceği bildirildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75