banner6

Özersay’dan çoklu tarife isyanı

banner37

Hükümet yeniden çoklu tarifeye geçilerek halkın daha düşük elektrik faturaları ile karşılaşmasını sağlamaya çalışıyor. Halkın Partisi Genel Başkanı Kudret Özersay, elektrikte çoklu tarife konusuna dikkati çekerek, söz konusu tarifeyi kaldırma kararının en baştan yanlış olduğunu söyledi.

Özersay’dan çoklu tarife isyanı
banner99

Elektrik tüketiminde çoklu tarife dönemi yeniden başlıyor. 

Halkın Partisi Genel Başkanı Kudret Özersay, çoklu tarifeye geçilmesi konusunda açıklama yaptı. Kudret Özersay, çoklu tarifeyi kaldırma kararının en baştan yanlış olduğunu söyledi.

Özersay açıklamasında şu ifadeleri kullandı.

"Az önce yeniden baktım, bu senenin başında Mart ayından bu yana, son yedi aydır defalarca "elektrikte bizim yaptığımız gibi çoklu tarife sistemine geçin" diye çağrı yaptık, "günün farklı saatlerinde imkanı olan daha uygun tarifeden elektrik kullanabilsin" dedik. Yedi ay sonra bugün gayrimeşru hükümetin Başbakanı "çoklu tarife sistemine geri döneceklerini" açıkladı. Çoklu tarifeyi kaldırma kararı en baştan yanlıştı, dinlemediniz kafanızın dikine gittiniz ve dar gelirliyle üreticiyi yedi ay boyunca mağdur ettiniz. Şimdi geri dönüyorsunuz, dönün bakalım, asıl geri dönmeniz gereken yer bu gayrimeşru hükümetin kurulduğu günün öncesidir."

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner110

banner104