banner6

Özgürgün'ün açıklaması gerçeklerden uzak ve tutarsız

banner37

Başbakan Hüseyin Özgürgün’ün boşandığı eşi Dilek Karakuzu, avukatı Boysan Boyra aracılığıyla açıklama yaparak eski eşini, 700 bin dolarla ilgili sunduğu bilgilere yanıt verdi:

Özgürgün'ün açıklaması  gerçeklerden uzak ve tutarsız
banner151 banner143

   Başbakan Hüseyin Özgürgün’ün boşandığı eşi Dilek Karakuzu, avukatı Boysan Boyra aracılığıyla yaptığı açıklamada, eski eşinin mal varlığı hakkında gerçeklerden uzak ve son derece tutarsız bir açıklama yaptığını öne sürdü.

   Boyra, “Bu açıklama müvekkilimin manevi haklarını ihlal etmiş olup cevap zarureti doğurmuştur” dediği açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

   “Sn. Özgürgün boşanma sürecinde bir kısmı kamuoyuna yansıyan banka hesaplarındaki yüksek rakamları boşanma masrafı olarak borç aldığını belirtmiştir. Oysa söz konusu rakamların bankaya yatış (veya çekiliş) tarihleri incelendiğinde ortada henüz bir boşanma davası hatta ayrılık dahi olmadığı anlaşılacaktır. Diğer taraftan Sn. Özgürgün'ün bu hesaplardan yaptığı harcamaların,  halen ikamet ettiği Çatalköydeki malikane ve İnci Pars adına alınan Jaguar marka jip ve birtakım gayrimenkullerin de mi eşten dosttan borç alınarak yapıldığı bu açıklamadan anlaşılamamıştır.

   Sn. Özgürgün'ün hesaplarının şeffafça incelenmesi halinde tüm gerçekler ortaya çıkacaktır.

   Müvekkilimden almış olduğum bilgi ve talimat ışığında Sayın Özgürgün’ün bundan sonraki hayatının herhangi bir aşamasında müvekkilimin adını ya da boşanma davasını kullanması halinde müvekkilimin yasal yollara başvuracağını bildirir kamuoyuna saygılar sunarız.”

Güncelleme Tarihi: 19 Ocak 2018, 09:00
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104