banner6

Özyiğit: Toplumun büyük çoğunluğunun bayramı buruk karşıladı

banner37

Toplumcu Demokrasi Partisi (TDP) Genel Başkanı Cemal Özyiğit, vatandaşların sağlık, huzur ve güven içinde bir bayram geçirmesini diledi; “Kıbrıs Türk halkının Ramazan Bayramını en içten dileklerle kutlar, adil ve kalıcı barışın sağlandığı, mutlu, sağlık ve huzur dolu bir gelecek dilerim” dedi.

Özyiğit: Toplumun büyük çoğunluğunun bayramı buruk karşıladı
banner151 banner143

Özyiğit bayram dolayısıyla yayımladığı mesajda  ekonomik zorluklar, yapısal sorunların kalıcılaşması ve hükümetin sorunları çözmek gibi bir gailesi olmaması nedeniyle toplumun büyük çoğunluğunun bayramı buruk karşıladığını,  esnafın büyük oranda beklediğini bulamadığını, mağdur durumdaki üreten ve emekçi kesimlerin gelecek belirsizliği yaşadığını kaydetti.

Ülkede tüm sektörler sıkıntı içindeyken, sorunlara çare üretmesi gereken hükümet mensuplarının toplumsal menfaat yerine arazi kavgaları ile gündeme geldiğini savunan Özyiğit, bunun hem üzücü, hem de düşündürücü olduğunu belirtti.

Çözüm  müzakerelerinin ise çok kritik bir aşamaya geldiğini belirten Özyiğit, 28 Haziran'da Cenevre'de yapılacak olan Kıbrıs Konferansı sırasında TDP olarak kendilerinin de Cenevre'de olacaklarını kaydetti.

Güncelleme Tarihi: 24 Haziran 2017, 15:46
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104