Parke taşıyla saldırdılar

banner37

Gönyeli’de çocuk parkı içerisinde kavga ettikleri Turgut Umarlar’ın başına parke taşıyla vurarak ağır yaralayan 21 yaşındaki Ş.K., ve 17 yaşındaki H.S., tutuklandı

Parke taşıyla saldırdılar
banner90
banner8

Emine UYSAL ÇALUDA

“HAYATİ TEHLİKESİ VAR”… Gönyeli’deki Yeşilada isimli çocuk parkında önceki gün çıkan kavga sırasında Turgut Umarlar’ın başına parke taşıyla vurarak ağır yaraladıkları ve katle teşebbüs ettikleri suçlamasıyla Ş.K., ve H.S.’yi mahkemeye çıkaran polis, kafatasında parçalı kırık ve kesi oluşan Umarlar’ın yoğun bakıma alındığını ve hayati tehlikesinin bulunduğunu belirtti.

Gönyeli’de çocuk parkı içerisinde 21 yaşındaki Ş.K, 17 yaşındaki H.S, kavga ettikleri Turgut Umarlar’ın kafasına parke taşıyla vurarak ağır yaralanmasına neden oldukları gerekçesiyle tutuklandı.

banner134
Olay 5 Mayıs’ta saat 19.30 raddelerinde Gönyeli’deki Yeşilada isimli çocuk parkı içerisinde meydana geldi.

İki zanlıyı dün tutukluluk talebiyle Lefkoşa Kaza Mahkemesi’ne çıkaran polis, Lefkoşa’da sakin zanlı Ş.K., ve H.S.’nin bir taraf Turgut Umarlar’ın bir taraf olup bir kavgada yer aldıkları esnada Ş.K.’nin park içerisinde tasarrufuna geçirdiği yarım parke taşını Umarlar’ın kafasına vurup, katle teşebbüs ettiğini ve kafatasında parçalı kırık ve kesi oluşmasına yol açtığını belirtti.

Polis, ağır yaralanan ve hayati tehlikesi bulunan Turgut Umarlar, Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’nde yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alındığını söyledi.

Yargıç Temay Sağer’in huzurunda görüşülen tutukluluk duruşması, zanlılardan birinin yaşının 17 olması nedeniyle kapalı oturum şeklinde gerçekleşti.

Mahkeme, iki zanlının da tahkikat amaçlı bir gün tutuklu kalmasına emir verdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75