Polis adayları, işe çağrıldı

banner37

Polis Genel Müdürlüğü, Koronavirüs’e karşı alınan tedbirler çerçevesinde eğitime ara verilen Polis Okulu öğrencilerini, personel eksikliği nedeniyle geri çağırdı

Polis adayları, işe çağrıldı
banner90
banner8

KARANTİNA MERKEZLERİ VE DEVRİYEDE ÇALIŞACAKLAR… Polis Genel Müdürlüğü, Koronavirüs salgını nedeniyle oluşturulan karantina gözlem merkezlerinin güvenliği gibi artan iş yükü nedeniyle ortaya çıkan personel ihtiyacını karşılamak için, eğitimine ara verilerek evlerine gönderilen 100 Polis Okulu öğrencisini göreve çağırdı. Polis adaylarının karantina merkezleri ve devriye gibi alanlarda görev yapacağı öğrenildi.

Eniz ORAKCIOĞLU

Polis Genel Müdürlüğü (PGM), Koronavirüs salgını nedeniyle artan iş yükünü karşılamak için, Polis Okulu’nda eğitim gören 100 polis adayını, göreve çağırdı.

Koronavirüs ile mücadele kapsamında Bakanlar Kurulu kararınca ülkedeki eğitime ara verilmesinin ardından 27 Mart’a kadar evlerine gönderilen Polis Okulu’nun 100 öğrencisi, karantina gözlem merkezleri, devriye gibi alanlarda görevlendirilmek üzere 23 Mart 2020 itibarıyla göreve çağırıldı.

Basın Subaylığı 100 kişinin ihtiyaç doğrultusunda eğitim görmeye değil, 23 Mart’ta karantina merkezlerlerinde ve devriye gibi alanlarda görevlendirilmek üzere çağrıldığını vurguladı.

Eğitim gören yeni polis adaylarının eğitim süresi Nisan ayı sonunda sona erecekti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75