Polis Bülteni

banner37

banner87
Polis Bülteni
banner90
banner99

Akım hırsızlığı   

Polis Basın Subayşığı’ndan verilen bilgiye göre,     dün Lefkoşa’da  İ.S. (E-45)’nin ikametgahında yapılan kontrolde, elektrik kablosu ile düzenek kurularak 3,846 TL tutarında kaçak elektrik kullanmak suretiyle akımı hırsızlığı yaptığı tespit edildi.

Bahse konu şahıs tutuklanmış olup, soruşturma devam etmektedir.

Kanunsuz uyuşturucu madde(kokain) tasarrufu             

Gazimağusa’da G.C.’nin (E-43) kalmakta olduğu otel odasında;  dün saat 12:30 sıralarında, Narkotik ve Kaçakçılığı Önleme Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan aramada yaklaşık 2 gram ağırlığında kokain türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde ile üzerinde kokain türü uyuşturucu madde kalıntısı olduğuna inanılan para bulunarak emare olarak alındı.

 Bahse konu şahıs tutuklanmış olup, soruşturma devam etmektedir.

Trafik ve asayiş denetimi            

Lefkoşa ve İskele Polis Müdürlüğü sorumluluk sahasında,dün 07.00-24.00 saatleri arasında asayiş ve trafik denetimleri gerçekleştirildi

Lefkoşa’da gerçekleştirilen denetimler sırasında, bölgede faaliyet gösteren gece kulüpleri, kahvehaneler, pansiyonlar ve alkollü içki yerleri kontrol edilmiş ve herhangi bir olumsuzluğa rastlanmamıştır. Kumarhanelerde yapılan kontrollerde ise kumarhaneye girmeleri ve bulunmaları yasak olan dokuz kişi tespit edilerek aleyhlerinde yasal işlem başlatıldı.

Trafik ekiplerinin gerçekleştirdikleri denetimler sonucu ise 800 araç kontrol edilmiş olup, 168 araç sürücüsü hakkında ileri işleme gidildi.

İskele’de gerçekleştirilen denetimler sırasında ise bölgede faaliyet gösteren bet ofisleri ve alkollü içki satışı yapılan yerler kontrol edilmiş olup herhangi bir olumsuzluğa rastlanmamıştır. Kumarhanelerde  yapılan kontrollerde ise kumarhaneye girmeleri ve bulunmaları yasak olan altı kişi tespit edilerek aleyhlerinde yasal işlem başlatıldı.

Trafik ekiplerinin gerçekleştirdikleri denetimler sonucu ise 260 araç kontrol edilmiş olup, 108 araç sürücüsü hakkında ileri işleme gidildi.

Güncelleme Tarihi: 04 Mart 2020, 20:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75