Polis memuru, evinde ölü bulundu

banner37

Ziyamet Polis Karakolu’nda görev yapan 36 yaşındaki Sefer Turan Ertuğrul, Tuzluca’daki evinde öldü… Ertuğrul’un ölümü polis camiasında ve bölgede büyük üzüntü yarattı.

Polis memuru, evinde ölü bulundu
banner90
banner99

Ayşe BULUT

Büyükkonuk Belediyesi’ne bağlı Tuzluca köyü dün, Ziyamet Polis Karakolu’nda görevli polis memuru Sefer Turan Ertuğrul’un ölüm haberiyle büyük şok yaşadı.

36 yaşındaki Ertuğrul, dün saat 20.00 sıralarında evinin banyosunda ölü olarak bulundu.

Asıl mesleği veteriner hekimlik olan Ertuğrul’un hayatına son verdiği öğrenildi. Ertuğrul’un cansız bedenini eşinin bulduğu bildirildi.

Neden canına kıydığı bilinmiyor

banner134
Bölgede sevilen, sayılan bir kişi olarak bilinen Sefer Turan Ertuğrul’un ölümü bölgede büyük üzüntü yarattı.

Evli ve iki çocuk sahibi olan Ertuğrul’un neden canına kıydığı ise bilinmiyor. Sırlarıyla hayata veda eden Ertuğrul’un yaklaşık 10 gün önce de intihara teşebbüs ettiği ve Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’nde tedavi gördüğü iddia edildi.

Polis yetkilileri olay yerindeydi

Olayın duyulmasının ardından Sefer Turan Ertuğrul’un evine ailesi, bölge halkı, polis yetkilileri ve arkadaşları akın etti.

Ertuğrul’un Tuzluca’daki evine İskele Polis Müdür Vekili Hüseyin Sağıroğlu, Adli Şube Amiri Başmüfettiş Nihat Can, Ziyamet Bölge Müdürü Hüseyin Özdoğdu, Ziyamet Karakol Amiri Müfettiş Muavini Hüseyin Göymen de geldi.

 

Güncelleme Tarihi: 25 Ağustos 2017, 09:21
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner75