banner6

Polis mensuplarına seminer düzenlendi

banner37

Polis Genel Müdürlüğü’nün davetlisi olarak ülkede bulunan metaverse, sosyal medya ve dijital eğitim konularında uzman Prof. Dr. Levent Eraslan tarafından, Polis Örgütü’nün çeşitli birimlerinde görev yapan polis ve itfaiye mensupları ile sivil hizmet görevlilerine yönelik seminerler düzenlendi.

Polis mensuplarına seminer düzenlendi
banner99

Prof. Dr. ERASLAN tarafından gerçekleştirilen seminerler kapsamında; “Kriminal İletişim, Sosyal Medya ve Terör Örgütleri” konuları irdelenerek, dijital alanda işlenen yeni nesil suçlar hakkında polis mensuplarını bilgilendirildi.

Doğu Akdeniz Üniversitesi Rauf Raif Denktaş Kültür ve Kongre Sarayı, Girne Amerikan Üniversitesi Specturum Kongre Merkezi ve Yakın Doğu Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi’nde üç gün süreyle düzenlenen seminerlere, tüm İlçe ve Bölüm Müdürlerinin yanı sıra, Polis Örgütü’nün çeşitli birimlerinde görev yapan Polis ve İtfaiye Mensupları ile Sivil Hizmet Görevlileri katıldı.


Tüm seminerlerin tamamlanmasının ardından, Lefkoşa Polis Müdürü Ahmet BEŞERLER tarafından, Prof. Dr. Levent ERASLAN’a Polis Genel Müdürlüğü adına plaket takdim ederek, KKTC Polis Genel Müdürlüğü’ne eğitim konusunda yapmış olduğu katkılardan dolayı teşekkür etti.

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104