Polisiye Olaylar!

banner37

Polisiye Olaylar!
banner90
banner99

Metehan Kara Sınır Kapısı, Gazimağusa ve Lapta’da dün  uyuşturucu madde tasarrufuyla ilgili 3 kişi tutuklandı.
    
Polis basın Bülteni’ne göre, Metehan Kara Kapısından KKTC’ye giriş yapan A.R.’nin (E-36) üzerinde ve aracında yapılan aramada, yaklaşık 200 miligram ağırlığında tütün ile karışık hintkeneviri türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde,  içerisinde tütün ile karışık hintkeneviri türü uyuşturucu olduğuna inanılan bir adet sarma sigara bulundu.

Gazimağusa’da S.K.’nin (E-23) kullanımında bulunan araçta ve kalmakta olduğu ikametgahta Narkotik ve Kaçakçılığı Önleme Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan aramada;  toplam 56,5 gram ağırlığında hintkeneviri türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde ve üzerlerinde hintkeneviri türü uyuşturucu madde kalıntısı olduğuna inanılan bir hassas terazi ve bir adet öğütücü bulundu.

Lapta’da ise  M.G.’nin (E-32) ikametgahında yapılan aramada, yaklaşık 2 gram ağırlığında kokain türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde bulundu.

Polis, zanlıları tutukladı.

banner134
KANUNSUZ ATEŞLİ SİLAH, PATLAYICI MADDE TAŞIMA VE TASARRUF    
       
Beyarmudu'nda dün  polis tarafından bir evde arama yapıldığı sırada, bahse konu evde misafir olarak bulunmakta olan O.H. (E-40), ikametgahın penceresinden atlayarak dışarı çıktığı sırada,  tasarrufunda bulunan ve içerisinde 1 adet tabanca, 2 adet şarjör ve 10 adet canlı mermi bulunan el çantasını attığı sırada tespit edildi. Zanlı tutuklandı.

KASTİ HASAR VE TECAVÜZKAR ALET TAŞIMAK    

 Gazimağusa’da dün  İ.G. (E-33), İ.Ö. (E-33) ve M.K.’nin   (E-29) teşviki ile Anamur Caddesi üzerinde park halinde bulunan bir şahsa ait aracın ön camını tasarrufunda bulundurduğu demir boru ile vurup kırmak sureti ile hasara uğrattı. İ.G ve M.K. tutuklandı, İ.Ö.  aranıyor.

GENÇSOY’UN ÖLÜM SEBEBİ KALP YETMEZLİĞİ

Gönyeli’de ikametgahı içerisinde 10 Temmuz’da ani rahatsızlık geçiren ve  tüm müdahalelerle rağmen  kurtarılamayan  Emir Ahmet Gençsoy’un (E-72) otopsisinde ölüm sebebi kalp yetmezliği olarak belirlendi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75