Polisten asayiş ve trafik operasyonu

banner37

banner87
Polisten asayiş ve trafik operasyonu
banner90
banner99

Dün akşam 21.00-00.00 saatleri arasında, Lefkoşa Polis Müdürlüğü ve İskele Polis Müdürlüğü sorumluluk sahalarında asayiş ve trafik denetimleri gerçekleşmiştir.

Lefkoşa’da gerçekleşen denetimlerde, bölgede faaliyet gösteren kumarhaneler, pansiyonlar ve halkın yoğun olarak bulunduğu park vb. yerlerde denetimler gerçekleşmiştir.

Denetimler kapsamında kumarhaneye girmeleri ve bulunmaları yasak olan toplam 17 kişi tespit edilerek aleyhlerinde yasal işleme gidilirken, Haspolat Bölgesinde gerçekleşen denetimlerde ise KKTC’de izinsiz ikamet eden 10 kişi tespit edilerek tutuklanmışlardır. Trafik ekiplerinin gerçekleştirdikleri denetimler sonucu 750 araç kontrol edilmiş ve suç işlediği tespit edilen 145 araç sürücüsü hakkında yasal işleme gidilmiştir. İskele’de gerçekleşen denetimler sonucu bölgede faaliyet gösteren kumarhaneler ve bahis evleri kontrol edilmiş ancak herhangi bir olumsuzluk tespit edilmemiştir. Trafik ekiplerinin gerçekleştirdikleri denetimler sonucu 405 araç kontrol edilmiş ve suç işlediği tespit edilen 40 araç sürücüsü hakkında yasal işleme gidilmiştir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner75