banner6

Refüjü bir gecede yıktılar

banner37

Çamlıbel- Geçitköy yolu üzerindeki orta refüjün bir kısmı, geçtiğimiz hafta kimliği belirsiz kişi veya kişiler tarafından yerle bir edildi. Refüjün nasıl ortadan kaldırıldığını kimse bilmiyor. Çamlıbel Muhtarı Osman Mısırlısoy, refüjün bir gecede yıkılıp temizlendiğini, ilgili makamlara şikayette bulunduklarını söyledi. Kimseye yıkım izni vermeyen Karayolları Dairesi’nin ise tamirat çalışmalarına en kısa zamanda başlayacağı belirtildi

Refüjü bir gecede yıktılar
banner151 banner143

İsmail VOLKAN

Çamlıbel- Geçitköy yolu üzerindeki orta refüjün bir kısmı, geçtiğimiz hafta kimliği belirsiz kişi veya kişiler tarafından söküldü.

Refüjün kim ya da kimler tarafından söküldüğü bilinmiyor.

Refüjün yıkılmasının sürücüler için tehlike arz ettiğini ifade eden Çamlıbel Muhtarı Osman Mısırlısoy, refüjün bir gecede yıkılıp temizlendiğini söyledi.

Konuyla ilgili kaymakamlık ve polise şikayette bulunduklarını anlatan Mısırlısoy, refüjün yıkıldığından hiçbir yetkilinin haberi olmadığını belirtti.

Refüjün izinsiz yıkılmasının yanı sıra, bölgede tehlike yarattığına işaret eden Mısırlısoy, yolun tamir edilmesi için gerekli çalışmaları yapacaklarını kaydetti.

“Tamirat işlemleri en yakın zamanda başlayacak”

Öte yandan Karayolları Dairesi’nin refüjün yıkılmasıyla ilgili resmi olmasa da şikayet aldığını ve tamirat işlemleri için çalışmaların en kısa zamanda başlayacağı öğrenildi.

Karayolları Dairesi’nden bir yetkili, refüjün yıkımıyla ilgili kimseye izin verilmediğini belirtirken, bölgede inceleme yapılacağını kaydetti.

Güncelleme Tarihi: 22 Eylül 2016, 08:02
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104