Resmi olmayan sonuçlara göre belediye seçim sonuçları açıklandı

Resmi olmayan sonuçlara göre belediye seçim sonuçları açıklandı
  • 24 Haziran 2018, Pazar 20:49

Resmi olmayan sonuçlara göre 28 belediyeden 27 belediye başkanının kazanmasının kesinleştiği bildirilirken, sadece Güzelyurt'ta at başı giden bir yarış olduğu bildirildi.Güzelyurt'ta ise Mahmut Özçınar'ın Osman Bican'dan yaklaşık 100 oy farkla önde olduğu bildirildi.

Resmi olmayan sonuçlara göre belediyelerde kazanan kişiler şöyle:

Lefkoşa Belediyesi: Mehmet Harmancı

Girne Belediyesi: Nidai Güngördü

Gazimağusa Belediyesi: İsmail Arter

İskele Belediyesi: Hasan Sadıkoğlu

Lefke Belediyesi: Aziz Kaya

Çatalköy Belediyesi: Mehmet Hulusioğlu

Gönyeli Belediyesi: Ahmet Benli

Lapta Belediyesi: Mustafa Aktuğ

Değirmenlik Belediyesi: Ali Karavezirler

Dikmen Belediyesi: Yüksel Çelebi

Yeni Boğaziçi Belediyesi: Mustafa Zurnacılar

Geçitkale Belediyesi: Hasan Öztaş

Akdoğan Belediyesi: Ahmet Latif

İnönü Belediyesi: Ali Öncü

 Tatlısu Belediyesi: Hayri Orçan

Serdarlı Belediyesi: Halil Kasım

Esentepe Belediyesi: Cemal Erdoğan

Akıncılar Belediyesi: Hasan Barbaros

Vadili Belediyesi: Mehmet Adahan

Alsancak Belediyesi: Fırat Ataser

Beyarmudu Belediyesi: İlker Edip

Büyükkonuk Belediyesi: Ahmet Sennaroğlu

Paşaköy Belediyesi: Habil Tülücü

Mehmetçik Belediyesi: Cemil Sarıçizmeli

Yeni Erenköy Belediyesi: Emrah Yeşilırmak

Beğendim 1 Muhteşem 1 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

YAZARLAR

tümü
    Takımlar O G B M Av P
1 YENİCAMİ AK 18 13 3 2 29 42
2 MAĞUSA TÜRK GÜCÜ 18 13 2 3 22 41
3 DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK 18 13 0 5 21 39
4 CİHANGİR GSK 18 10 3 5 5 33
5 LEFKE TSK 18 9 4 5 8 31
6 GÖNYELİ SK 18 9 2 7 5 29
7 MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK 18 9 2 7 -1 29
8 ÇETİNKAYA TSK 18 8 4 6 1 28
9 TÜRK OCAĞI LİMASOL 18 8 3 7 10 27
10 BAF ÜLKÜ YURDU 18 7 5 6 8 26
11 GENÇLİK GÜCÜ TSK 18 5 4 9 -7 19
12 BİNATLI YSK 18 4 3 11 -15 15
13 L. GENÇLER BİRLİĞİ SK 18 3 5 10 -26 14
14 KÜÇÜK KAYMAKLI TSK 18 2 7 9 -25 13
15 GİRNE HALK EVİ 18 3 2 13 -12 11
16 ESENTEPE KKSK 18 3 1 14 -23 10
yukarı çık