banner6

Şahali: Adıyaman’daki İsias Otel Kıbrıslı Türkler için 6 Şubat depreminin adıdır

banner37

Şahali: Adıyaman’daki İsias Otel Kıbrıslı Türkler için 6 Şubat depreminin adıdır
banner90
banner99

KIBRIS GAZETESİ MECLİS ÖZEL

CTP Milletvekili Erkut Şahali, meclis kürsüsünde söz alarak’ “Bu ülke tarihine yazılmış anıların en büyüğü 6 Şubat’ta yaşandı” dedi.

“BİR HESAP SÖZ KONUSUDUR”

“Bu ülke tarihine yazılmış acıların en büyüğü 6 Şubat’ta yaşandı. Bu depremde bine yakın yurttaşımız etkilendi. Adıyaman’daki İsias Otel Kıbrıslı Türkler için 6 Şubat depreminin adıdır. Gerek yapı denetimi konusunda, gerek planlı kentleşme konusunda gerekse de ticareti menfaatlerin kamu menfaatlerinin önüne geçmesi konusunda bir hesap söz konusudur”

“GERGİN BİR GÜN YAŞIYORUZ”

“Mecliste sabahtan beridir gergin bir gün yaşıyoruz. Örneğin hükümet partilerinin deprem ile ilgili konuşmalarında ki samimiyeti mühendis ve mimarlar odası yasa tasarısının geri çekilmesi ile test edilebilirdi”

BEN SAMİMİYETTEN ŞÜPHE DUYARIM”

“Talip Atalay, Serhat Akpınar ve Özdemir Berova bu yasa tasarısı altında imzası bulunan 3 vekildir ve bu yasa tasarısının arkasında dağ gibi durduğunu ifade eden bir Ünal Üstel vardır. Dolayısı ile ben samimiyetten bir şüphe duyarım”

Güncelleme Tarihi: 28 Şubat 2023, 15:00
YORUM EKLE
YORUMLAR
Edward George
Edward George - 1 ay Önce

Iyi, guzel. Kabul ettim. Sen/senin partin iktidarda olsaydi veya son 15 yildan beri ulkeyi idare etmis olsaydiniz deprem konusunda ne yapmis olacaktiniz? Beni ne kizdir ne guldur.

SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner104