Sahildeki her şey dümdüz oldu

banner37

Bakanlar Kurulu kararıyla 10 gün önce Büyükkonuk Belediyesi’ne devredilen Kaplıca Plajı’ndaki kumluk alana bilinmeyen kişilerce kepçeyle müdahale edildi

Sahildeki her şey dümdüz oldu
banner90

Ayşe BULUT

   Kaplıca’da bilinmeyen kişi ya da kişilerce, Büyükkonuk Halk Plajı ve Karavan Alanı’ndaki sahildeki kumlara müdahale edildi. Doğal denge gözetilmeden iş makinesinin kepçesiyle kazılan sahildeki her şey yok edildi.

   Vatandaşlar, doğanın yapısının insan eliyle bozulmaması gerektiğini belirterek tepki gösterirken, Büyükkonuk Belediye Başkanı Ahmet Sennaroğlu da, konunun araştırılacağını ve gereğinin yapılacağını söyledi.

   Kaplıca bölgesindeki Büyükkonuk Halk Plajı ve Karavan Alanı’nın Bakanlar Kurulu kararıyla 9 Temmuz 2019 tarihinde Büyükkonuk Belediyesi’ne devredildiğinin altını çizen Sennaroğlu, kendilerinin bu bölgede kepçeyle herhangi bir çalışma yapmadıklarını vurguladı.

   Zaten belediyenin öyle bir kepçesinin de olmadığını dile getiren Sennaroğlu, plaja kim ya da kimlerin müdahale ettiğini araştıracaklarını ve gereğini yapacaklarını tekrarladı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner96