Sakızcıoğlu’na zor veda

banner37

Gazimağusa’ya bağlı Tuzla köyündeki evinde cansız bedeni bulunan üç evlat sahibi 61 yaşındaki Nevin Sakızcıoğlu, gözyaşları arasında son yolculuğuna uğurlandı

Sakızcıoğlu’na zor veda
banner99

“DOYAMADIM SANA….”… Cenaze töreninde Sakızcıoğlu’nun kardeşleri, kızları, oğlu, torunları ve birçok seveni gözyaşlarına boğuldu. Sakızcıoğlu’nun kız kardeşinin “Doyamadım sana” diyerek döktüğü gözyaşları yürekleri dağladı

Sedef BOŞNAK

Gazimağusa’ya bağlı Tuzla köyünde, zamansız ölümüyle sevenlerini yasa boğan 61 yaşındaki Nevin Sakızcıoğlu, dün gözyaşları arasında son yolculuğuna uğurlandı.

Gossip Sitesi’ndeki evinin girişinde, komşuları tarafından cansız bedeni kusmak ve kan içinde bulunan Nevin Sakızcıoğlu’nun cenazesi, dün toprağa verildi.

Üç evlat sahibi 61 yaşındaki Nevin Sakızcıoğlu, Gazimağusa Mezarlığı’nda kılınan öğle namazından sonra kabristanlığa defnedildi.

banner134
Cenaze töreninde Sakızcıoğlu’nun kardeşleri, kızları, oğlu, torunları ve birçok seveni gözyaşlarına boğuldu.

Sakızcıoğlu’nun kız kardeşinin “Doyamadım sana” diyerek döktüğü gözyaşları yürekleri dağladı.

Ölüm sebebi tetkikler sonrası belirlenecek

Eşinden ayrı olup kısa bir süre önce kalp ameliyatı olan Sakızcıoğlu’nun kesin ölüm sebebi, yapılacak ileri tetkiklerin ardından belirlenecek.

Sakızcıoğlu’nun ölüm sebebi, yapılan otopside alınan kan ve doku örneklerinin Türkiye’deki Adli Tıp Kurumu’nda incelenmesinden sonra netlik kazanacak.

Hatırlanacağı üzere Sakızcıoğlu’nun bedeni üzerinde doktor tarafından yapılan dış muayenede, darp ve cebir izine rastlanmamıştı.

Gazimağusa Polis Müdürlüğü’ne bağlı bir polis ekibi ise evin girişindeki sabit telefonda ve bahçede park halinde bulunan HK 395 plakalı araç kapısında kan izine rastlamıştı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75