Saner:“İç turizme yönelim var”

banner37

Saner:“İç turizme yönelim var”
banner8

Yaşadığımız özel ve sıkıntılı dönemlerde bile anavatan Türkiye ile ilişkiler sayesinde büyük adımlar atıldığını anlatan Saner, özel sektöre destek verilmiyor eleştirilerinin doğru olmadığını ifade etti. Yapılan yol çalışmalarıyla ilgili de bilgiler paylaşan Başbakan, sadece pandemiyle değil ülkenin ekonomisinin kalkınması için de çalışmalar yürütüldüğünü dile getirdi.

banner134
Türkiye ziyaretlerinde yapılan anlaşmalardan da bahseden Saner “Son 20 gün içerisinde 300 milyon gibi bir kaynak aktarımı gerçekleşti” dedi.

Turizmin içinde bulunduğu durum hakkında da değerlendirmede bulunan Saner, bütün dünyada turizm alanında kriz yaşandığını kaydetti. Tüm bu gerçekler ışığında radikal bir kararla uçuşların serbest bıraklıdığını dile getiren Saner sadece 10 c,varında uçuş gerçekleştiğini anlattı. Bu yönde atılması gereken başka adımarın da olduğunu ifade eden Saner, çalışmalarına devam ettiğini dile getiidi.

İç turizm konusunda ciddi çalışmalar yürütüldüğünü anlatan Saner, özellikle yurtdışına gidemeyen vatandaşın ülke otellerine yöneldiğini anlattı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ck
Ck - 1 hafta Önce

Özel sektör calisanlari AÇ !!!!!

SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75