banner6

Savaşan: Sevdiklerimize en güzel hediye sağlığımızdır!

banner37

Kıbrıs Sağlık Turizmi Konseyi Kurucu Başkanı Ahmet Savaşan yeni yıl nedeniyle ülkemizde bulunan turist hastaları ziyaret etti.

Savaşan: Sevdiklerimize en güzel hediye sağlığımızdır!
banner151

Savaşan ziyarette yaptığı konuşmada, sağlıklı yaşamın önemine işaret ederek, “En kıymetli hazinemiz olan sağlıklı yaşam, sadece kendimize değil, sevdiklerimize, ülkemize ve insanlığa karşı en önemli sorumluluklarımızdan biridir” dedi.

Sağlık bilinci önemli…

Hastalıklardan uzak, sağlıklı bir ömür için dengeli beslenme, hareketli yaşam ve sağlığa önem verilmesi gerektiğine dikkat çeken Savaşan, sağlık bilinci ve buna bağlı olarak düzenli hareketli yaşam tercihinin, sunulan her türlü tedavi edici sağlık hizmetlerinden daha büyük bir öneme sahip olduğuna vurgu yaptı.

En kıymetli hazinemiz sağlık…

“Siz hastalarımızın sevdiklerinizle birlikte sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürmenize katkıda bulunmak, hastanelerimiz ile konseyimizin öncelikli varlık nedenidir” diye konuşan Savaşan, gelecekle ilgili hayallerin ve planların gerçekleşmesindeki en önemli unsurun sağlığa değer vermek ve onu korumak olduğuna dikkat çekti.

Barış ve refahın egemen olduğu bir yıl dileriz…

Yeni yılı, sağlık hizmeti almak için ülkemizi tercih eden turist hastalar ile birlikte, doktorlar ve sağlık çalışanlarıyla birarada karşılamaktan duydukları mutluluğu dile getiren Savaşan, amaçlarının hastaları en kısa sürede şifa ile ülkelerine ve sevdiklerine kavuşturmak olduğunu söyledi. Herkese ailesi ve sevdikleri ile sağlıklı, huzurlu, hareketli, başarılarla dolu, barış ve refahın egemen olduğu bir yıl dileyen Savaşan, sevdiklerimize vereceğimiz en güzel hediyenin kendi sağlığımız olduğunu vurgulayarak, ülkemiz insanı yanında bütün insanların yeni yılını kutladı.

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 2017, 11:39
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner75

banner88

banner110