Selim bisikletine kavuştu

banner37

Değirmenlik-Başpınar'da Esma Şanlı'ya ait evin deposunda geçen gün çıkan yangında bisikleti yanan küçük Selim'e bir grup yardımsever bisiklet hediye etti

Selim bisikletine kavuştu
banner90
banner99

Ceren ÖZBİL

Değirmenlik-Başpınar'da Esma Şanlı'ya ait evin deposunda geçen gün çıkan yangında bisikleti yanan küçük Selim'e bir grup yardımsever bisiklet hediye etti.

KIBRIS Gazetesi'nde ‘Bisikleti yandı’ başlığı altında yayımlanan haberi okuyan bir grup yardımsever, Selim'e yanan bisikletinin yerine yeni bisiklet alarak onun yüzünü güldürdü.

banner134
İsminin verilmesini istemeyen yardımseverlerden biri, haberi sosyal medya gruplarında paylaşarak Selim'e yardım etme kararı aldıklarını ve dün de Selim'e sürpriz yaparak ona bisikletini verdiklerini anlattı.

Yardımseverler, Selim'in yüzündeki mutluluğun kendileri için paha biçilemez bir şey olduğunu söyleyerek aileye de geçmiş olsun dileklerini iletti.

Sürpriz yaptılar...

Selim için bisiklet alan yardımseverler, Selim'in nenesiyle konuşup, yeni bisikletini yanan bisikletinin olduğu yere sakladılar.

Ardından da nenesi Selim'e çağırarak, "Selim bak" dedi. Depoya saklanmış olan bisikleti gören Küçük Selim mutluluktan havaya uçtu.

Güncelleme Tarihi: 11 Mart 2017, 11:11
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner75