banner6

Sennaroğlu kime kırgın?

banner37

“Yaşananları şimdilik buzdolabına koyuyorum...”

Sennaroğlu kime kırgın?
banner99

Büyükkonuk Belediye Başkanı Ahmet Sennaroğlu, 25 Aralık’ta gerçekleşecek olan yerel yönetim seçimlerine katılmayacağını açıklayarak, “Yaşananları şimdilik buzdolabına koyuyorum” dedi.

Büyükkonuk Belediye Başkanı Ahmet Sennaroğlu, 25 Aralık’ta gerçekleşecek olan yerel yönetim seçimlerine katılmayacağını kişisel sosyal medya hesabından açıkladı.

Sennaroğlu, 2014 yılından itibaren sürdürdüğü belediye başkanlık görevinin 25 Aralık’ta sonlanacağına değinerek, “Bildiğiniz üzere birleştirilmiş Mehmetçik - Büyükkonuk Belediyesi’nde de Ulusal Birlik Partisi  aday adayı olmuş ancak başka bir arkadaşa görev verilmiştir… Bu süreç de yaşananları şimdilik Buzdolabına koyuyorum...” açıklamasında bulundu.

Sennaroğlu, hiç kimsenin şüphesi olmaması gerektiğini vurgulayarak, yaşananların zamanı gelince, buzdolabından hep birlikte açacaklarını söyledi.

Sennaroğlu, birçok bölgeden bağımsız aday olması için baskıların arttığını ve telefonlarının susmadığına yer verdi. Kimseyi kırmak istemediğini ifade eden Sennaroğlu, net kararının aday olmayacağını belirtti.

Sennaroğlu’nun paylaşımı şöyle:

“Bu yolu yürürken belki şanssızlıklar, belki haksızlıklar, belki çekememeler, belki benim hatalarım... Bu kararı almama etken olanların birkaçı... Alnımda ne kara bir iz, ne arkamda kötü bir söz bırakmıyorum. Kimseden helallik istemiyorum... Bilinmesini isterim ki siyaset benim için bitmemiştir.

İşi düşen, devlet dairelerinden işi olup Lefkosa’ya gidemeyen yapabileceğim ne varsa ofisim tüm halkımıza açıktır ve ekibimle aktif şekilde halkımız için görev başında olacağız...

Bu vesile ile, tüm belediye çalışanı arkadaşlarıma, tüm belde halkıma, tüm meclis üyelerime, tüm belde muhtarlarıma, başta sağlık ve huzur içinde olmalarını temenni ediyorum… Sağlıcakla kalın…”

Güncelleme Tarihi: 10 Kasım 2022, 15:18
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner110

banner104