Sergi kardeşleri buluşturdu

banner37

Sergi kardeşleri buluşturdu
banner8

Ülkemizin başarılı sanatçıları arsında yer alan Sema Özdemir reklamcı ve sunucu Banu Sağnak Erten ve yüksek Mimar Bahar Aykaç’ın sanat ile eğitimi kucaklaştıran sergisinde yer aldı.

Kıbrıs Türk Girişimci Kadınlar Dermeği kurucu üyelerinden Sema Akbel, yaptığı sanatsal ileri dönüşüm çalışmalarıyla, atık ve hurda malzemelerden sanat eserleri yaratıyor. Son yaptığı çalışması “Liberty”, başına kafes geçirilmiş kolları olmayan insan figürüyle, bastırılan ve engellenen ruhların özgürlük  mücadelesini ve bu baskılara karşı verilen direnişi anlatıyor.

banner134
Sema Akbel , Liberty eseriyle İstanbul’da İlk Nefes ( First Breath) adlı sergiye  katıldı. Sema Özdemir sergide yakın dostu sinema oyuncusu Meltem Cumbul ile de eseri yanında fotoğraf çektirdi. İstanbul cemiyet hayatının yoğun ilgi gösterdiği sergide otuzdan fazla sanatçının yer aldığı eserlerden elde edilecek gelir çocuklar yararına kullanılacak.

Sema Özdemir İstanbul’daki kardeşi başarılı gazeteci Cüneyt Özdemir ve Nimet Özdemir ile birlikte uzun bir aradan sonra zaman geçirme fırsatı buldu.

Güncelleme Tarihi: 15 Haziran 2021, 19:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75