banner6

‘’Sevgi Evi’’ projesinde çalışmalara başlandı

banner37

Kıbrıs Vakıflar İdaresi, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ve Tangül Çağıner Çocuklara Yardım Vakfı işbirliğinde devlet koruması altındaki çocukların yaşayacağı “Sevgi Evi” projesinde inşaat çalışmalarına başlandı.

‘’Sevgi Evi’’ projesinde çalışmalara başlandı
banner99

Tangül Çağıner Çocuklara Yardım Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Dr.İçim Çağıner Kavuklu yaptığı yazılı açıklamada, devlet koruması altındaki çocukların sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşayacağı Sevgi Evlerinde çalışmaların başladığını büyük bir mutluluk ve gururla duyurduklarını söyledi.

Dr. İçim Çağıner Kavuklu, projenin hayata geçmesi için girişimde bulunan Kıbrıs Vakıflar İdaresi Müdürü Prof. Dr. İbrahim Benter’e, Çalışma ve Sosyal Güvenlik eski Bakanları’ndan Zeki Çeler’e, projeyi ileri götüren Dr.Faiz Sucuoğlu’na, projenin gerçekleşmesi için protokole imza koyan Dr.Koral Çağman’a ve bu dönem içerisinde vakıf ile bakanlık arasında köprü görevi üstlenen Sosyal Hizmetler Dairesi eski Müdürü Aydan Başkurt’a teşekkürlerini sundu.

Kavuklu, ayrıca, göreve geldikten kısa bir süre sonra, projeye karşı gösterdiği ilgi ile projenin başlamasını sağlayan Hasan Taçoy ve ekibine teşekkür etti.

Kavuklu, ‘’Çocuklar Mutlu, Bizler Umutlu’’ ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104