Siber bayram mesajında kazalara dikkat çekti

banner37

Cumhurbaşkanı Vekili ve Cumhuriyet Meclisi Başkanı Sibel Siber, yayımladığı Ramazan Bayramı mesajında trafik kazalarına dikkat çekerek, trafik kazalarının ülkede kabusa dönüştüğünü vurguladı.

Siber bayram mesajında kazalara dikkat çekti
banner8

Siber mesajında, “Sevdiklerimizi hiç beklenmedik bir anda bizlerden ayıran, gencecik yaşamları hayatlarının en güzel çağında yaşamdan koparan trafik kazaları; maalesef ülkemizde bir kabusa dönüşmüştür” dedi.

banner134
Bayram ziyaretlerimiz için trafiğe çıktığımızda direksiyon başında dikkatimizi dağıtabilecek herşeyden uzak durmamız gerektiğini aklımızdan çıkarmayalım” uyarısında bulunan Siber,. alkollü araba kullanmanın çok önemli bir kaza sebebi olduğunu, günümüz teknolojisinin sunduğu akıllı telefonların da yine trafik kazalarının önemli sebeplerinden olduğunu kaydetti.

Siber, “Bu bayram günlerinde, sevdiklerimize, dostlarımıza iyi dileklerimizi telefon veya mesaj yoluyla iletirken veya gelen telefon ve mesajları yanıtlarken  direksiyon başında olmayalım. Unutmamalıyız ki  bu hayatta kurala uymayarak sadece yasağı delmeyiz,  geride bıraktıklarımızın kalbinde onarılamayacak yaralar açarız” dedi.

Siber, halkın Ramazan Bayramı’nı kutlayarak, huzurlu, mutlu bir bayram diledi.

Güncelleme Tarihi: 24 Haziran 2017, 14:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75