Siber, Nur Nadir’le görüştü

banner37

Eski Meclis Başkanlarından ve eski Başbakanlardan Sibel Siber, “Aynı Masada Yarım Asır, Tutanaklar ve Tanıklık’’ adlı kitabını, A-N Graphics (KIBRIS) Ltd. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Nur Nadir’e takdim etti

banner87
Siber, Nur Nadir’le görüştü
banner90
banner99

   Eski Meclis Başkanlarından ve eski Başbakanlardan Sibel Siber, “Aynı Masada Yarım Asır, Tutanaklar ve Tanıklık’’ adlı kitabını, A-N Graphics (KIBRIS) Ltd. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Nur Nadir’e takdim etti.

   KIBRIS TV’de yayınlanan Sevilay Sadıkoğlu’nun sunduğu Aralık Kapı Programı’na konuk olan Sibel Siber, A-N Graphics (KIBRIS) Ltd. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Nur Nadir’le görüştü.

   Siber Siber görüşmede, “Aynı Masada Yarım Asır, Tutanaklar ve Tanıklık’’ adlı kitabını Nur Nadir’e takdim etti ve kitabıyla ilgili bilgi verdi.

   Nur Nadir de Sibel Siber’e teşekkür etti.

   Siber, Nur Nadir’le görüşmesinin ardında da KIBRIS Medya Grubu çalışanlarıyla selamlaşıp sohbet etti.

   Sibel Siber kitabında, Kıbrıs sorununun çözümü için yapılan müzakerelerin ilk 6 yılındaki gizli oturum tutanakları, bugüne kadar hiç yayınlanmamış özel arşiv tutanakları ve son 6 yıldaki kişisel tanıklığı, yaşananlarla ilgili bazı bilinmeyenleri, belgelerle okuyucusuna sunuyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75