Sıcağın altında yandık... eridik...

banner37

İskele Gelir ve Vergi Dairesi'ne giderek işlem yaptırmak isteyen vatandaşlar saatlerce güneşin altında bekletilmekten şikayetçi.

Sıcağın altında yandık... eridik...
banner90
banner99

İskele Gelir ve Vergi Dairesi'ne işlem yapmak için giden vatandaşlar gazetemizi arayarak şikayetlerini dile getirerek önlem alınmasını istedi. Vergilerini ödemek, seyrüsefer harcını yatırmak için güneşin altında saatlerce beklediklerini dile getiren vatandaşlar,  bu havada sıcakta beklemeye dayanamayıp işlemlerini yaptırmadan geri dönmek zorunda kaldıklarını söylediler.

İskele Gelir ve Vergi Dairesi'ne işlem yapmak için giden vatandaşımız Zafer Biler, bir ay içinde beşinci kez Karpaz'dan işlem yapmak için geldiğini ancak güneşin altında beklemeye dayanamadığından işlem yaptıramadan geri dönmek zorunda kaldığını belirtti. 

banner134

Çok küçük tedbirler alınması ile vatandaşların daha rahat işlem yaptırmak için bekleme şansının olacağını belirten Biler, 'en azından 3 - 4 tane şemsiye dışarıya koysalardı bu halk ta güneşin altında kapıların önünde beklemezdi. Birde sosyal mesafeyi koruyalım diyorsunuz ama sıcaktan o küçücük balkonun gölgesine sığınmaya çalışan bu halkı da sosyal mesafe ihmaline sürükleyen de sizlersiniz' şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 31 Ağustos 2020, 09:33
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner75