banner6

Şimdi tüm ülkeye hizmet etmek istiyorum

banner37

Dipkarpaz Belediye Başkanı olarak bölgeye bir şeyler yaptığını ifade eden CTP İskele Milletvekili Adayı Suphi Coşkun, hedef büyüttü:

Şimdi tüm ülkeye hizmet etmek istiyorum
banner99

Ayşe BULUT
Cumhuriyetçi Türk Partisi (CTP) İskele Milletvekili Adayı, Dipkarpaz Belediye Başkanı Suphi Coşkun, Karpaz bölgesindeki ezilen insanların, adaletin ve eşit dağılımın yanında olacağını söyledi.

Coşkun, 23 Ocak 2022 Milletvekilliği Erken Genel Seçimleri’nde parlamentoya seçilmesi halinde tüm ülkeye hizmet etmek edeceğini söyledi.

KIBRIS’a konuşan Coşkun, belediye başkanı seçildiğinde özellikle İskele bölgesinde halkın, merkezi hükümetler tarafından dışlanmış bir vaziyette olduğunu belirtti.

Ülkenin gerek ekonomi, gerekse pandemide duvara toslamış vaziyete olduğunu dile getiren Suphi Coşkun, şöyle devam etti:

“Ben veya biz, CTP olarak değil, diğer partili milletvekilleriyle birlikte uzlaşıcı fikirlerin çıkmasını önemsiyoruz.

El ele vererek, ben değil, birlikte, ülkemizi nasıl bir yere taşırız düşüncesinde olan milletvekillerinin çıkmasını istiyorum. Zaten benim de başkan olarak çıkış sebebim odur. Beldeme bir şeyler yapabilmekti, onu yaptım, şimdi de ülkeme hizmet etmek istiyorum.

Milletvekili seçileceksem ülkem için çalışacağım.

Elbette benim için İskele ve Lefke ilçesi önceliğim olacak. Çünkü işsizlik bu bölgelerde hat safhada, bu iki yer benim için öncelik olacak mecliste.”

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner110

banner104