Siyasi hayatımı gözden geçirmemi gerektirecek düzeydedir

banner37

Bağımsız Cumhurbaşkanı adayı Özersay, beklentisinin çok altında bir oy oranı aldığını açıkladı:

Siyasi hayatımı gözden geçirmemi  gerektirecek düzeydedir
banner99

Ahmet UÇAR

   Cumhurbaşkanlığı seçimini dördüncü sırada tamamlayan bağımsız cumhurbaşkanı adayı Kudret Özersay, beklentisinin çok altında bir oy oranı aldığını açıkladı.

   Sosyal paylaşım sitesi Facebook’taki hesabından kısa bir açıklama yapan Özersay, “Cumhurbaşkanlığı seçiminde ilk sonuçlara göre aldığım oy oranı beklentimin çok altındadır ve benim açımdan siyasi hayatımı da gözden geçirmemi gerektirecek düzeydedir. Ama bu tabloya baktığımda asıl üzüntüm, ülkemin geleceğine dairdir” dedi.

banner134
   Özersay, şöyle devam etti:

   “Belli ki kutuplaştırma ve gerginlik siyaseti başarılı olmuştur. Demek ki halkımızın beklentisi daha farklıdır, saygı duyarım, memleketime hayırlı olsun. Bu süreçte ailesinden, işinden gücünden ciddi fedakârlık göstererek yanımda duran tüm yol arkadaşlarıma, destekleyen herkese yürekten teşekkür ederim. Önümüzdeki günlerde daha kapsamlı bir değerlendirme yapıp bundan sonrasına dair düşüncemi ve kararımı kamuoyu ile paylaşacağım.”
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Taner
Taner - 3 hafta Önce

Sayin kutret hoca son anda baskan yardimciligindan istifa etmeniz inanirim size cok buyuk puan kaybina mal oldu dusuncesindeyim.

GUNER ERKOSE
GUNER ERKOSE - 3 hafta Önce

INSALLAH POLITIKADAN CIKMASSINIZ. SIZ KKTC ICIN COK DEGERLISINIZ. BIR YENILGIYE YADA BASKA UNSURLARIN HAREKETINE BAKMAYIN. YARIN YENI BIR GUN VE HER ZAMAN UMUTLU OLUN.

SIRADAKİ HABER

banner75