SON DAKİKA: Evinde ölü bulundu...

banner37

SON DAKİKA:  Evinde ölü bulundu...
banner90
banner8

KAN İZLERİ VARDI… Gönyeli’nin Yenikent bölgesinde ikamet eden 83 yaşındaki Veysi Akdeniz, dün gece saat 22.30’da evinde ölü bulundu. Olay, polise gelen ihbar telefonuyla ortaya çıktı. Akdeniz’in vücudunun çeşitli yerlerinde kesici alet yaralanması ile darp izlerinin bulunması ise cinayet şüphesini güçlendirdi. Olay yerinde ağzı eğrilmiş bir bıçak emare olarak alındı. Güvenilir kaynaklardan elde edilen bilgiye göre, Veysi Akdeniz’in ölü bulunduğu oturma odasında birçok yerde kan izine rastlandı.

AZAT NURMAMEDOV, HER YERDE ARANIYOR… Olay yerinde geniş çaplı inceleme yapan polis, Veysi Akdeniz’in evinde bakıcı olarak çalışan kadının eşi, Türkmenistan uyruklu, 40 yaşındaki Azat Nurmamedov’u meselede şüpheli şahıs olarak gördü. Polis, olayın zanlısı olarak Nurmamedov için “Dikkat aranıyor” duyurusunda bulundu.  Şüphelinin fotoğrafını paylaşan polis, bahse konu şahsı görenlerin en yakın polis merkezine haber vermesini istedi. Polis, dün gece itibariyle Lefkoşa başta olmak üzere diğer ilçelerde de zanlıyı bulmak için devriye yaptı. 

Erol KANLIADA

   Ülkemiz dün gece saat 22.30 sıralarında duyulan şüpheli bir ölüm haberiyle sarsıldı.

   Gönyeli’nin Yenikent bölgesinde Necati Taşkın Sokak üzerinde ikamet eden 83 yaşındaki Veysi Akdeniz’in evinde ölü bulunması ve vücudunun çeşitli yerlerinde kesici alet yaralanması ile darp izlerinin bulunması olayın cinayet olduğu yönündeki şüpheleri güçlendirdi.

   Akdeniz’in evinin oturma odasında ölü olarak bulunduğu bildirildi.

   Polise edilen ihbar telefonuyla ortaya çıkan olayla ilgili Akdeniz’in evinde bakıcı olarak çalışan kadının eşi, Türkmenistan uyruklu, 40 yaşındaki Azat Nurmamedov şüpheli olarak aranıyor.

banner134
Şüpheli her yerde aranıyor

   Veysi Akdeniz’in ölümüyle ilgili bakıcısının eşi Azat Nurmamedov şüpheli olarak görülüyor.

   Meselenin zanlısı olarak görülen Nurmamedov için, polis “Dikkat aranıyor” duyurusunda bulundu.

   Şüphelinin fotoğrafını da paylaşan polis, bahse konu şahsı görenlerin en yakın polis merkezine haber vermesini istedi.

Oturma odasının birçok

yerinde kan izleri vardı

   Polis, olay yerinde detaylı inceleme yapıp, ifadeler aldı. Aranan şüpheli Nurmamedov’un eşi, olay yerine götürüldü.

   Olay yerinde ağzı eğrilmiş bir bıçak bulundu ve emare olarak alındı. Ancak söz konusu bıçağın olayda kullanılıp, kullanılmadığı henüz bilinmiyor.

   Güvenilir kaynaklardan elde edilen bilgiye göre, Veysi Akdeniz’in ölü bulunduğu oturma odasının birçok yerinde kan izine rastlandı.

Güncelleme Tarihi: 25 Haziran 2020, 10:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75