banner6

Sosyal Hizmetler Alanında İş Birliği Protokolü İmza Töreni ve Kadın Kooperatifleri Buluşması düzenlendi...

banner37

Sosyal Hizmetler Alanında İş Birliği Protokolü İmza Töreni ve Kadın Kooperatifleri Buluşması düzenlendi...
banner99

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Türkiye Cumhuriyeti Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ile Türkiye Cumhuriyeti Lefkoşa Büyükelçiliği iş birliğinde “Sosyal Hizmetler Alanında İş Birliği Protokolü İmza Töreni ve Kadın Kooperatifleri Buluşması” düzenlendi. 
 Burada Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti ile Türkiye Cumhuriyeti arasında “Sosyal Hizmetler Alanında İş Birliği Protokolü” imzalandı. 
Beyarmudu Belediyesi Güney Mesarya Sosyal Tesislerinde yer alan buluşmaya, Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Hasan Taçoy, Türkiye Cumhuriyeti Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, Türkiye Cumhuriyeti Lefkoşa Büyükelçisi Metin Feyzioğlu, bakanlar, milletvekilleri, belediye başkanları ve diğer yetkililer ile vatandaşlar katıldı. 
Saygı duruşu ile başlayan buluşmada, KKTC’ye yapılması planlanan Lefkoşa Aile Destek Merkezi ve Sosyal Hizmet Merkezi'ne ilişkin video gösterimi yapıldı. 
Ardından “Sosyal Hizmetler Alanında İş Birliği Protokolü” imzalandı. Protokole, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Hasan Taçoy ile Türkiye Cumhuriyeti Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık imza koydu ve “protokolün ülkeye hayırlı olması” dileklerini dile getirdi. 
İmza töreninin ardından Türkiye Cumhuriyeti’nde faaliyet gösteren başarılı kooperatiflerin video gösterimi yapıldı. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner104