Sosyal Medya

banner37

Sosyal medyadan sizler için seçtiğimiz karelere bir göz atın

Sosyal Medya
banner90
banner99

Kutlu olsun Şampiyon…

Ülkemizin milli sporcularından Yiğitcan Hekimoğlu geçtiğimiz hafta yeni yaşını kutladı. Yiğitcan’nın annesi Aynur Hekim Oğlu oğlunun doğum gününü "Benim bir şeye ihtiyacım yok ki, Herşeyim Sensin..." Çok Sūkūr Doğum Gūnūn Kutlu Olsun Şampiyon!!!... ifadeleriyle kutladı.

Sosyal medyada aktif…

Müzik ve spordaki başarılarıyla tanınan Demet Alkan sosyal medya hesabını aktif kullanan isimler arasında. Demet sosyal medya hesaplarından sürekli spor ve müzik kariyeri ile ilgili paylaşımlar yapıyor.

banner134

Mutluluklar

Mahmut Kuni ve Meltem Dayı evlilik yolunda ilk adımı attılar. Geçtiğimiz hafta Lefkoşa Nikah dairesinde hayatlarını birleştiren çift mutlu haberi sosyal medya hesaplarından paylaştılar. Pandemi nedeniyle sadece çekirdek ailelerin katılımıyla gerçekleşen nikah fotoğraflarını sosyal medya hesaplarından paylaştılar.

Mutlu yıllara…

Ufuk Soğur yakın dostu olan Hüseyin Amcaoğlu’nun yeni yaşını sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraf karesiyle kutladı. Soğur paylaşımın altında  “En sevdiklerin ile en keyifli yaşın olsun Hüseyinim.Rabbim ömür bereketi versin inşallah.Hâyrlı Yaşlar” ifadelerini kullandı.

Hazırlayan: Devrim EYYUBİ

Güncelleme Tarihi: 03 Mayıs 2021, 21:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75