banner6

'Sporun her alanına destek veriyoruz'

banner37

Başbakan Özgürgün, Milli Atlet Buse Savaşkan’ı kabulünde konuştu:

'Sporun her alanına destek veriyoruz'
banner99

Başbakan Hüseyin Özgürgün, Türk Milli takımında Balkan üçüncülüğü bulunan ve 2018 Avrupa Gençler Atletizm Şampiyonası’na hazırlanan milli atlet Buse Savaşkan ile antrenörü Çilem Esenyel’i kabul ederek görüştü.

Başbakanlık’tan verilen bilgiye göre, Başbakan Özgürgün, kabulde yaptığı konuşmada, “Başarılarınızla bizi gururlandırıyorsunuz, daha ileriye gideceğinize eminiz” dedi.

banner134

Yüksek atlamanın çok teknik olduğunu, bu branşı seçmenin ve devam ettirmenin fiziksel yeterlilik yanında ciddi yetenek de istediğini ifade eden Başbakan Özgürgün, Buse’nin daha da başarılı olması için maddi manevi desteğe hazır olduğunu söyledi.

Buse’yi ve antrenörünü başarılarından dolayı kutlayan Başbakan Özgürgün, ülkede, bireysel spor dallarında çok yetenekli sporcu yetiştiren bir yapı olduğunu, sporun her alanına destek verdiklerini kaydetti.

Antrenör Çilem Esenyel de, Başbakan Özgürgün’ün sporun içinden gelmesinin kendilerine ayrı bir güven verdiğini ifade ederek, kendilerini kabul ettiği için Başbakan Hüseyin Özgürgün’e teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 12 Eylül 2017, 18:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88