Sucuoğlu'nun destekçileriyle bir araya geldi

banner37

Sucuoğlu'nun destekçileriyle bir araya geldi
banner90
banner8

Geçtiğimiz haftalarda Ulusal Birlik Partisi (UBP) Genel Başkanlığı’na yeniden aday olacağını açıklayan Faiz Sucuoğlu, UBP Köşklüçiftlik Örgüt Binası’nda destekçileriyle bir araya geldi.

UBP Genel Başkanlık yarışında ikinci tura kalan Faiz Sucuoğlu ve Hasan Taçoy, parti bütünlüğünün tehlikeye girme riskini gerekçe göstererek, adaylıktan çekilmişti.

banner134
UBP Genel Başkan Vekili Ersan Saner’in UBP Genel Başkanlık Kurultayına ‘tek aday’ olarak katılacağı konuşulurken, Faiz Sucuoğlu beklenmedik bir sürprizle yeniden aday olacağını ‘tabandan gelen baskılara dayanamadım. Yarıştan çekilmem kendi kusurum değil. Farklı bir adayın hasbelkader tercih edilmesiyle ilgili” sözleriyle duyurmuştu.

UBP Genel Başkan Vekili Ersan Saner’in 7 Kasım’da Cumhurbaşkanı Ersin Tatar’dan hükümeti kurma görevi alması ve hükümet kurma çalışmaları nedeniyle kurultaya ilişkin bir süredir sessizlik hakimken, Faiz Sucuoğlu, bugün destekçileriyle bir araya geldi.

UBP Köşklüçiftlik Örgüt Binası’nda Sucuoğlu ile bir araya gelen destekçileri, 28 Kasım tarihini işaret ederek, UBP’nin 'Sucuoğlu' ile yeniden şahlanacağını vurguladı...

Güncelleme Tarihi: 19 Kasım 2020, 23:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75