Surlariçi’nin Robin Hood’u geri döndü

banner37

Surlariçi’nin Robin Hood’u geri döndü
banner8

Geçtiğimiz yıl pandemi döneminde Surlariçi bölgesinde marketlerin veresiye defteri borçlarını silen hayırsever vatandaş bayram döneminde farklı bir yöntemle adından söz ettirdi.

KIBRIS Gazetesine konuşan görgü tanıkları Robin Hood adını verdikleri kişinin surlariçi bölgesinde siyah eski kapüşonlu bir ceket ile bölgede gezdiğini ve ihtiyaç sahibi aileleri ziyaret ederek niyetlerini öğrenmek için sohbet ettiğini söylediler. Robin Hood isimli şahıs yardıma ihtiyacı olan ailelerden bir kap yemek istedi ve ona yardımcı olamaya çalışan merhamet gösteren ailelere cebinden çıkardığı içeresindeki 500TL’lik zarfları verdiğini anlattılar.

Önce istedi sonra verdi

banner134

KIBRIS Gazetesine konuşan görgü tanıkları siyah ceketli şahısın yaptıklarını iş işten geçtikten sonra anladıklarını söyledi. Robin Hood ismini verdikleri kişinin bu yöntemi uyguladığını anladıklarında o çoktan bölgeden gittiği için konuşma fırsatı bulamadıklarını anlattılar. Görgü tanıkları ondan Allah razı olsun birçok ihtiyaçlı aileye moral oldu destek oldu ifadelerini kullanarak bu gibi insanların çoğalmasını umut ettiklerini dile getirdiler.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ak Sakallı
Ak Sakallı - 2 ay Önce

Allah cc nün merhameti üzerimize olsun ,

SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88